Aktif Engelli Çocuk Tekerlekli Sandalyesi – Tornado Junior

Categories Engelli Çocuk ÜrünleriPosted on
Aktif Engelli Çocuk Tekerlekli Sandalyesi

Aktif spor sandalyesinin kişiye özel olarak tasarlanmış hali ile ürünün özellikleri birleştirilmiş ve engelli bireyin vücuduna uyum sağlamıştır. Sürüş tekniğinin geliştirilmesi için opsiyonel olarak ekipman takviyesi sayesinde sandalye sürüş daha keyifli bir hale dönüştürülmüştür. Ağırlık merkezi ayarlanabiliyor bu sayede daha güvenli bir sürüş söz konusu hale getirilmiş. Koltuklarda ergonomik bir yapı tasarlanmış düz ön taşıyıcıda 0 °, 7 °,9 °, 11 ° ,13° açılı. Gövde bölümü alüminyum dolayısıyla hafif bir gövdeye sahip olmuş. Sandalye de döşeme sökülüp takılabildiği içinde temizleme daha kolay hale getirilmiş. Tek bir cırtla sökülebiliyor.  Koltuğun ve arkalığın şekli değiştirilebiliyor yeniden monte edilebiliyor bunun için ergonomik bir tasarım oluşturulmuş.

Engelli çocuk aktif tekerlekli sandalyesi

Sandalye de oturum konforu sağlanmış yumuşak bir astarla kaplı. Ayak yüksekliği ise ayarlanabilir. Koltukta derinlik istenilen şekilde ayarlanabiliyor. Ayaklık bölümünde de istenilen derinlik sağlanabiliyor. Ayak dayama seçeneği isteğe bağlı 10, 12, 14, 16 cm, dört farklı derinlikte ayak dayama seçeneği mevcut.

Arka tekerlekler şişme bu nedenle de daha sağlam lastikler üzerine takviye yapılabiliyor. Hızlı montaj imkanı sağlanmış.  Ürünün alüminyum gövdesi iki farklı renk seçeneğinde siyah ve gümüş şeklinde belirlenmiş. 36 jant tekerlekler ve fren sistemi başarılı bu sayede daha güvenli bir sürüş imkanı.  Ürünün şasesinde ise 4 farklı renk seçeneği beyaz, siyah, gümüş, kırmızı bu renklerden istenilen tercih edilebiliyor herhangi bir ücret farkı yok. İsteğe bağlı modellerde jant kapakları bulunuyor.

ÜRÜNÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Ürünün koltuk genişliği: 36cm, 38cm ,40cm, 42cm, 44cm
  • Ürünün koltuk genişliği: 25cm, 28cm, 31cm, 35cm
  • Ürünün Sırt Yüksekliği: 39cm, 41cm, 43cm, 45cm
  • Ürünün Koltuk Yüksekliği: 38cm, 40cm, 42cm, 44cm, 46cm
  • Ürünün Arka Tekerlek Kamber Açısı: 0°,1°,2,3°
  • Ürünün Ön Çerçeve Açısı: 90°,95°,100

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN