Ayağa Kaldıran Çocuk Tekerlekli Sandalyesi Baby Hero

Categories Engelli Çocuk ÜrünleriPosted on

Baby Hero – Dik Pozisyonlandıran Çocuk Sandalyesi

Polonyalı üretici MDH SP. Z O.O firmasına ait olan ayağa kalkabilir çocuk sandalyesi özellikle Ekstremite sıkıntısı olan Serebral Palsi, Spina Bifida gibi hastalıkları olan kişilerde başarılı sonuçlar veriyor. Bilindiği üzere uzun süreli oturmalarda bu durum beraberinde omurilik ve kalça sorunlarına neden olabiliyor. Dolayısıyla siz de çocuğunuz ya da engelli bir birey için bu tarz bir ürün satın aldığınız da onun alt bölgesini de zorlanmadan ayakta tutarak bozulmamasını sağlayabiliyorsunuz.  Ürünün Türkiye distribütörü Rame Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon Ürünleri.

Ürünün hareketli olan kolçakları sayesinde engelliyi bir yerden başka bir yere rahatlıkla transfer edebiliyorsunuz. Kolçak bölgelerinin ayarlanabilir olması kişiye göre kullanım kolaylığı sağlıyor.  Cihazın uzunluğu ayarlanabiliyor ve ayaklığı sayesinde de istenilen pozisyona göre getirilebiliyor.  Üzerinde duran kişinin güvenliği de ön planda düşünülmüş ve ön emniyet bariyeri sayesinde dik bir duruş sağlanabiliyor ve düşme önleniyor. 3 noktadan emniyet kemeri desteği var ve ayağa kalma pozisyonunda çok rahat. Üründe fren sistemi de düşünülmüş ve elektromanyetik frenler sayesinde istenildiğinde hızlı fren yapılabiliyor.  Son olarak ise üründe koltuk başlığı kişiye göre ayarlanabiliyor.

Ürün çelik kasa ve kolay taşınabilir bir özelliğe sahip ister evde istenirse dışarıda rahatlıkla kullanılabiliyor bu da evde hem tekerlekli sandalye hem de dik durma cihazı bulundurlmasının önüne geçmiş oluyor.

BOYUTLAR

  • Taşıyıcının uzunluğu  104,5cm          106cm
  • Taşıma genişliği          55,5cm            58,5cm
  • Sandalye yüksekliği    86cm               90cm
  • Koltuk derinliği            34cm               40cm
  • Koltuk genişliği            34cm               38cm
  • Arka yüksekliği            37kg                42kg

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN