Balder Akülü Sandalye Ful Otomatik

Categories Akülü Sandalye Modellerinde En Uygun FiyatlarPosted on

Balder 2. El Akülü Sandalye

Balder bir akülü sandalyede olması gereken tüm özellikleri kendi bünyesinde toplayan ful otomatik bir akülü sandalyedir. Kendi kategorisinde (özellikli akülü sandalye) en üst düzel özelliklere sahip bir akülü tekerlekli sandalye olan Balder, sadece bir akülü sandalye olmanın ötesinde özellikleri sayesinde aynı zamanda bir çeşit rehabilitasyon görevi de yapmaktadır.

Akülü sandalyenin özelliklerini sıralamadan önce şu videoyu izlemeniz önerilir.

NEDEN BALDER AKÜLÜ SANDALYEYİ ALMALIYIM?

Balder akülü sandalye almanız için birden fazla nedeniniz var.

Konfor, rehabilitasyon, bağımsız hareket edebilme…

Yukarda akülü sandalyenin özelliklerini açık şekilde gösteren videoyu izlediyseniz orada da göreceğiniz gibi Balder bir tuşla koltuğu yatırabiliyor, bir tuşla ayakları kaldırabiliyor ve yine bir tuşla koltuğu yukarı doğru kaldırarak yüksel yerlerdeki eşya vb. gibi cisimlere erişimizi kolaylaştırıyor.

EN SAĞLIKLI AKÜLÜ SANDALYE: BALDER

Akülü ve tekerlekli sandalyelerde uzun süreli oturmalar omurgayı yorar. Ergonomik olmayan akülü sandalyeler ve manuel sandalyelerde uzun süreli oturmalarda omurga yorgunluğunun yanısıra da ilerleyen aşamalarda omurga eğriliği (skolyoz – kifoz) oluşur. Balder akülü sandalye ise üzerinde oturan kişi yorulduğunda isteğe bağlı olarak koltuğu yatırarak yorulan omurgasını dinlendirme imkânı sağlamaktadır. Daha açık ne net olması adına Balder üst düzey özelliği sayesinde saniyeler içerisinde adeta bir yatağa dönüşebilmektedir.

Balder akülü sandalye, üzerinde oturan engelli / hasta kişiyi sırt yatar ayak uzatır pozisyonuna getirerek boylu boyun uzatarak hem omurganın dinlenmesini sağlar hem de kan akışının hızlanmasını sağlayan en sağlıklı akülü sandalyedir.

İKİNCİ EL AKÜLÜ SANDALYE: BALDER

Satışını yaptığımız Balder marka sandalye 2. El akülü sandalyedir. İlgili ürün 2. El olmasına rağmen tüm bakımı yapılmış sıfır ürün ayarında bir sandalyedir. Firmamız tarafından da 1 yıl garanti kapsamındadır.

KULLANANLAR NE DEDİ?

Daha önce Balder marka akülü sandalyeyi sattığımız 3 müşterimizin akülü sandalyeyi kullandıktan sonra 1-2 ay sonra akülü sandalyeye dair görüşlerini sorduk ve şu cevapları aldık

Mehmet Kahvecioğlu /Ankara

Balder’i 1,5 aydır kullanıyorum. Daha önce kullandığım akülü sandalyeyle kıyaslanamayacak düzeyde rahat ve konforlu bir akülü sandalye. İyiki bu akülü sandalyeyi satın almışım.

Reyhan Adıgüzel / İstanbul

Harika bir akülü sandalye. Özellikle AVM lerde üst raflarda bulunan ürünlere ulaşmakta zorluk çekiyordum. Bu akülü sandalye sayesinde sadece bir tuşa basarak üst raflardaki eşyalara kolaylıkla ulaşabiliyorum. Balder akülü sandalyeye binince kendimi çok bağımsız hissediyorum.

Necati Doğru / İzmir

Şimdiye kadar iki farklı marka akülü sandalye kullandım. Hiçbiri bunun kadar konforlu ve kullanışlı değildi. Gerek iç mekan gerekse dış mekanda yüksek performans gösteriyor. Televizyon seyrederken joistiğe dokunmamla beni sırt üstü yatar pozisyona getirip çok daha iyi bir seyir yapmamı sağlıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN