Baş Boyun Destekli Banyo Tuvalet Sandalyesi

Categories Engelli ve Hasta Bakım ÜrünleriPosted on
Baş boyun detekli banyo tuvalet sandalyesi

Tilt Edilebilir Baş Destekli Banyo WC Sandalye

Baş destekli olması, hasta veya engelli kişilerin kullanacağı sandalyelerde son derece önemlidir. Kişi dengesini sağlamakta zorluk çekiyorsa eğer en güzel tercih tilt edilebilir baş destekli banyo wc sandalye olmalıdır. Bu sayede kişinin tuvalete oturtulması ya da yıkanması son derece kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tilt edilebilir baş destekli banyo wc sandalye sayesinde kişilerin banyo yaparken de son derece konforlu olması sağlanmaktadır. Ürünün son derece kolay temizlenmesi ve üst bölgesini de kontrol etmekte zorlanan kişilerin tuvalet ve banyoda zorlanmaması için kullanılması mümkündür.

Banyo tuvalet sandalyesi

Tilt Edilebilir Baş Destekli Banyo WC Sandalye Özellikleri

  • Kısmi felç sonrası denge sağlama problemi olanlar,
  • Ayakta duramayan ve başını bile tutamayacak kadar zorlanan yaşlılar,
  • Herhangi bir nedenden dolayı denge sağlamakta güçlük çekenler
  • Arkasında bir destek olmadan dik duramayan kişiler için tilt edilebilir baş destekli banyo wc sandalye kullanılmaktadır.

Tilt edilebilir sandalye sayesinde kişilerin kolaylıkla banyo yaptırılması ve onların en rahat edeceği pozisyonda sandalyenin ayarlanması mümkündür. Ürünlerde herhangi bir arıza olması sonucunda garanti kapsamında tamir ve değişim yapılmaktadır. Üstelik üretim hatası bulunan bütün ürünler için kargo masrafı firma tarafından karşılanmaktadır. Bunun yanında eğer kullanıcı kaynaklı bir arıza söz konusu ise kargo maliyeti kullanıcı tarafından karşılanmaktadır. Üründe tamiri mümkün olmayan hatalar söz konusu ise ürünün yenisi kullanıcıya tedarik edilmektedir.

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN