Engelli Çocuk Puseti Hoggi Bingo

Categories Engelli Çocuk ÜrünleriPosted on

Alman teknolojisiyle geliştirilmiş olan Hoggi Pusetleri 1 yaş 12 yaş arasındaki çocuklara göre dizayn edilmiş 3 farklı boyuta sahip. Birinci boyuttaki pusetler 1 ile 6 yaş arasındaki çocukları 2 boyuttaki pusetler 4 ile 10 yaş arasındaki çocukları diğer ikinci boyut ve XL seçeneği 8 ile 12 yaş çocuklarının kullanımı için tasarlanmış. Ürünün Türkiye disribütorlüğünü ise Rame Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon yapıyor.

Hoggi Bingo Engelli Çocuk Arabası

Hoggi Bingo

Ürünün teknolojisi oldukça yüksek bir şekilde tercih edilmiş. AFS uyumlu olan yay sistemi sayesinde dışarıdan olabilecek bir darbeye karşı dayanıklı ve darbenin şiddetini olabildiğince az seviyeye indirme özelliğine sahip. 4 katlı şekilde ayarlanabiliyor yayların hassasiyet derecesi ise kullanan kişinin tercihine göre ayarlama yapılabiliyor.

Ürün döşemede kullanılan sistemlerde de farkını konuşturuyor. Oturur pozisyona getirildiğinde arkalık, baş ve kenar bölümleri çıkarılabiliyor. Bireysel olarak hazırlanmış bir ölçüsü var ve çok rahat bir şekilde takılıp çıkarma imkanı sunuyor.

Engelli birey koltuk içerisinde doğru oturması ve konforlu durması için koltuk derecelik bir açıyla durabiliyor. Ürünü aracınızla da çok rahat bir şekilde taşıyabiliyorsunuz. Kolay katlanılabilir ve katlandığında bir aracın bagajına rahatlıkla sığabiliyor. Evinizde de bir yer kaplamıyor.

Kullanım Alanı

Hoggi Bingo oturma koltuğunun arka bölümü kademeli bir şekilde yatar konma getirilebiliyor ve engelli çocuğunuzun da doğru bir oturuş yapmasını sağlıyor. Pusette oturma derinliği ve sırt bölümünün yüksekliği çocuğunuzun büyüme ve gelişme durumuna göre ayarlanabildiği içinde uzun süreler boyunca kullanabiliyorsunuz. Ayak bölümünde bulunan pedallar ise istenilen açıyı verebiliyor.  Puset teknik donanım bakımından da oldukça özellikli tasarlanmış. Süspansiyonlu bir şasesi var ve refekatçinin konforunun sağlanması için el freni sistemi konulmuş. Ek olarak ise puset üzerine tente, yağmurluk ,tutunma barı,  abdüktör bloğu, yan ve göğüs destekleri eklenebiliyor.

Tektik Özellikler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN