Junior Engelli Çocuk Puseti

Categories Engelli Çocuk ÜrünleriPosted on

Engelli çocuk puseti seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir takım özellikler vardır. Bu özellikler sayesinde engelli çocuğun konforu daha fazla artırılabileceği gibi refakatçi bakımından da daha rahat bir kullanım sağlayacaktır. Junior Engelli Çocuk Puseti ise bu anlamda katlanabilir olma özelliği ve Alüminyum çelik şasesi sayesinde hem kolay kullanılabilme hem de uzun süre kullanım kolaylığı sağlanıyor. Polonya yapımı olan ürünün Türkiye distribütörü Rame Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon Ürünleri.

Engelli çocuk puseti junior

Ürünün kolay kullanımı artıracak faktörler arasında sırt bölümü oturur ve yatar pozisyona getirilebiliyor. Bunun yanı sıra koltuğun da derinliğinin artırılabilmesi aynı zamanda genişletilebilmesi mümkün. Bu sayede engellinin daha rahat oturmasına olanak tanınmış. Ürünün özelliklerinden birisi de ters konumlandırılabiliyor olması. İstenildiği takdir de engelli refakatçiye doğru döndürülebiliyor ve bu sayede de kontrollü bir sürüş sağlanıyor.  Tekerleklerin hepsi birbirinden bağımsız bir fren sistemine sahip 5 noktadan güvenlik açısından emniyet kemeri mevcut bu da tam koruma sağlanması bakımından önemli. Üründe opsiyonel olarak yağmurluk ve uyku tulumu da dahil edilebiliyor.

Junior Engelli Çocuk Puseti

Şase de 3 farklı renk seçimi var. Standart şase renk seçenekleri ise mavi – siyah, siyah – gri, siyah – yeşil olarak tasarlanmış.  Puset katlanabiliyor ve bu sayede de rahat bir taşıma sağlanıyor. Koltuk başlığı ayarlanabilir özellikte oturma derinliği ise 25-30 cm.

Ürünün kişiye özel üretimi de yapılmaktadır.

TEKNİK ÖZELLİKLER

  • Koltuk Genişliği 25 – 30 cm
  • Koltuk Derinliği 27 – 33 cm
  • Sırt Yüksekliği 47 – 51 cm
  • Maksimum Puset Uzunluğu 120 cm
  • Ayaklık Yüksekliği 24 – 33 cm
  • Puset Katlandığında 110 cm x 66 cm x 65 cm
  • Puset Ağırlığı 20,7 – 21,8 kg
  • Maksimum Kapasite 30 kg

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN