Katlanabilir akülü sandalye: Poylin P200

Categories Akülü Sandalye Modellerinde En Uygun FiyatlarPosted on

Poylin P200 model akülü sandalyemiz son derece pratik bir şekilde katlanabilme özelliğiyle ön plana çıkan katlanır bir akülü sandalyedir. Arka tarafa doğru devrilmeyi önleyici antitipper tekerleri, katlanır sandalyeye özel emniyet kemeriyle güvenliğin üst düzeyde tutulduğu bir modeldir.

NEDEN POYLİN KATLANABİLİR AKÜLÜ SANDALYE

Tüm özellikler tek katlanır akülü sandalyede. Bu özellikler; sırt kırma özelliği, hem sağ hem sol tarafta transferi kolay kılıcı kol dayama yerlerinin arkaya doğru kaldırılması, hafif oluşu nedeniyle taşımada kolaylık, akünün orijinal jel aküleri nedeniyle uzun ömürlü ve tek şarjda daha uzun yol gidebilme. Ve en önemli katlanma özelliği sayesinde saniyeler içerisinde katlanabilen “tekerlekli sandalye” kadar yer kaplayarak rahatlıkla otomobil bagajına sığabilme özelliği.

Tüm bu özelliklere ek olarak ayak koyma yerlerinin kolay bir şekilde çıkartılabiliyor olması daha dar alanlara aracı sokmak sığdırmak istediğinizde size artı avantaj sağlayacaktır. Yüksek manevra kabiliyeti katlanır akülü sandalyeyi kapalı mekanlarda rahatlıkla kullanmanızı sağlar. Kapalı alanlarda kullanım kolaylığının yanısıra güçlü motoru sayesinde dış ortamda rahat bir kullanım ve sürüş sağlamaktadır.

Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Yeni modelimiz olan Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalye ekstra güçlendirilmiş gövde yapısı ile güven veren sürüş imkanı sağlar. Geriye doğru kaldırılabilir kolçaklar kullanıcının yatak, araba vb. alanlara transferini kolaylaştırır. Kolçak tasarımı, yemek masası ve okul sırası gibi öznelerin kullanımına uygunluk sağlar. Katlanabilir gövde yapısı taşıma ve depolama kolaylığı sağlar.Çıkarılabilir ayaklıkları sayesinde asansör vb. dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlar. 12” arka tekerlekler süspansiyon görevi gören ve konforlu sürüş olanağı tanıyan PU malzemeden dizayn edilmiştir. 200×50 PU ön tekerlekler yüzeyi bozuk alanlarda ve mazgallarda rahat sürüş sağlar. Motorları boşa alarak gerektiğinde manuel sürüş imkanı tanır. Eğimli alanlarda kullanımı sırasında kullanıcının geriye düşmesini engelleyen anti-tipper tekere sahiptir. Opsiyonel oturma minderi, uzun süreli kullanımlarda kullanıcıya konfor sunar. Anti bakteriyel kumaş döşeme, uzun süreli kullanımlarda bakteri oluşumunu engeller.

Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikleri

Oturma Yeri Genişliği : 46 cm
Oturma Yeri Derinliği : 41 cm
Oturma Yeri Yüksekliği : 50 cm
Oturma Yeri Açısı : 2°
Sırtlık Yüksekliği : 43 cm
Kolçak Yüksekliği : 21 cm
Toplam Genişlik : 65 cm
Toplam Yükseklik : 96 cm
Toplam Uzunluk : 104 cm
Gövde Tipi : Katlanır
Katlanır Genişlik : 33 cm
Arka Tekerlek : 12-1/2″ X 2-1/4″ PU Dolgulu Lastik
Ön Tekerlek : 8’’(200×50 mm) PU Dolgu
Materyal : Çelik
Maksimum Hız : 6.4 km/sa
Maksimum Erim Mesafesi : 24 km
Dönüş Yarıçapı : 58 cm
Motorlar : 2×DC, 24V 200W
Kontrol Aygıtı : PG NewVSI 50A
Aküler : 2×26/28 AH Kurşun Asit
Şarj Cihazı : 5 Amp Off-Board
Fren Elektromanyetik
Maksimum Güvenli Eğim : 12°
Maksimum Engel Atlama : 10 cm
Ürün Ağırlığı : 57 kg
Maksimum Taşıma Kapasitesi : 136 kg

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN