Konforlu tekerlekli sandalye Netti 4U Ce Plus

Categories Tekerlekli Sandalye & Manuel Sandalyelerde Fiyatları İndirdikPosted on

Direk olarak kullanıcının konforu düşünülerek dizayn edilmiş bir tekerlekli sandalyedir. 6 santimlik oturma minderi, kalın sırt dayama sistemi, baş boyun desteği sayesinde engelli bireyler Netti 4U Ce Plus manuel tekerlekli sandalyenin üzerinde saatlerce oturabilir. Özel kumaşı oturma minderinin hava dolaşım destekli olması nedeniyle bası yaralarına karşı koruma sağlar.

BAS ÇIKAR TEKER ÖZELLİĞİ

Daha çok aktif sandalyelerde gördüğümüz bir özellik olan “bas çıkar teker” özelliği Netti 4 U Ce Plus tekerlekli sandalyede vardır. Bu sayede saniyeler içerisinde tekerleri çıkarıp takabilirsiniz.

KOLAY TRANSFER ÖZELLİĞİ

Netti 4 U Ce Plus manuel tekerlekli sandalye nin transferi çok kolaydır. Bas çıkar teker özelliği, sırt bölgesinin öne doğru katlanması ve ayaklıkların çıkartılması durumunda bir otomobil bagajına rahatlıkla sığacak küçüklüğe kavuşur. Kol koyma yerleri ayarlanabilir ve kişiselleştirilebilir özelliğe sahiptir. Aynı şekilde ayaklıkların açısı kişinin isteği doğrultusunda ayarlanabilir. Norveç menşeli olan Netti 4 U Ce Plus dünyanın en iyi tekerlekli sandalyelerinden biri olarak gösterilmektedir.

Refaketçi freni sayesinde tekerlekli sandalyeyi ittiren kişi sandalye üzerinde tam kontrol sağlar.

TEKERLEKLİ SANDALYENİN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

BoyutlarML
Koltuk genişliği35 cm50 cm
Koltuk derinliği42.5cm50 cm
Sırt yüksekligi50 cm60 cm
Koltuk yüksekligi46,5cm50 cm (minder olmadan)
Ürün ağırlığı27.5 kg29 kg (döseme olmadan)
Taşıma kapasitesi135 kg
Tilt-5° / +20°
Esneme eğimi90° – 135°

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN