Küschall R33 Aktif Tekerlekli Sandalye

Categories Aktif Tekerlekli SandalyePosted on

Küschal R33 aktif tekerlekli sandalye, şık tasarımıyla, harika özellikleriyle ve işlevsel kullanımıyla göz dolduran adeta sektörde bir devrim yaratan bir sandalyedir. İsviçre malı olan R33 aktif tekerlekli sandalye, dünyanın her yerinde ödüle doymayan bir sandalye markasıdır ve aktif sandalye kullanan müşterilerimizin en büyük tercihlerinden biridir.

Küschall R33 Aktif Tekerlekli Sandalye, tasarımıyla ve her açıdan göz dolduran işlevli kullanımıyla her kullanıcının hayali olan bu sandalyeye sahip olmak istiyorsanız sizler için harika bir yazı derledik. Tüm detayları ve ürünün teknik özelliklerini bulabileceğiniz bu yazımızı kaçırmayın.

Küschall R33 Aktif Tekerlekli Sandalye’nin Teknik Özellikleri

*Küschall R33 Aktif Tekerlekli Sandalye patent sahibi bir üründür ve bu patentini Low Impact Sytem sayesinde almıştır. Şok darbe emici sistemiyle rakiplerinin arasından sıyrılan eşsiz bir sandalye modelidir.
* Küschall R33 Aktif Tekerlekli Sandalye hafif bir tekerlekli sandalyedir ve ağırlığı 9.1 kg’dir. Tekerleksiz ağırlığı ise 6.8 kg’dir.
* Küschall R33 Aktif Tekerlekli Sandalye, arka tekerleklerinin kolay bir şekilde sökülebilmesi ve sırtının kolayca yatması sayesinde mini araçlara kolayca sığabilmektedir.
*Oynar özelliğe sahip sırt dayama bölümü 74-90 derece arasında ayarlanabilir özelliktedir.
*Koltuk modülü 5 farklı pozisyona ayarlanabilir ve ağırlık merkezi de değiştirilerek isteğe uygun biçimde koltuk şekillendirilebilmektedir.
*Ağırlık merkezi sayesinde harika bir şekilde oturma pozisyonu alınabilir böylece üstün konfor sunar.
* Küschall R33 Aktif Tekerlekli Sandalye, ödüle doymayan bir tekerlekli sandalyedir. 2008 yılında Almanya’nın Düsseldorf kentinde Reha Care’de “2008-2009 En İyi Tasarım Ödülü”nü, daha sonra da işlevsel tasarımı ile Fransa Paris’de “2007 Janus Ödülü”nü almış ve tekrar 2007 yılında Fransız Hacaive derneği tarafından verilen “Coup de Coeur” ödüllerine hakkıyla layık görülmüştür.
* Küschall R33 Aktif Tekerlekli Sandalye, İsviçre üretimi bir üründür.
* Küschall R33, garanti olarak 2 yıl tedarikçi firmanın garantisi altında bir üründür.

Küschall R33 Aktif Tekerlekli Sandalye’nin Garanti Şartları

* Küschall R33 Aktif Tekerlekli Sandalye 2 yıl tedarikçi firmanın garantisi altında satılmaktadır.

*Arıza halinde garanti kapsamı devam ediyorsa, anlaşmalı kargo firmasıyla ürün tedarikçi firmaya ulaştırılır ve firma tamiratı üstlenir ve ürün ücretsiz bir şekilde tekrar müşteriye teslim edilir.

*Ücretsiz kargo uygulaması 1 defaya mahsustur, diğer gönderimlerde müşteri kargo ücretini karşılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN