Meyra optimus 1 akülü sandalye

Categories Akülü Sandalye Modellerinde En Uygun FiyatlarPosted on
Meyra Optimus 1 akülü tekerlekli sandalye

Meyra optimus akülü sandalyeye ikinci el

Daha çok dış mekan kullanımı için tasarlanmış olan optimus 1 alt taban yüksekliği sayesinde engebeli ve taş toprak içeren yollarda altı yere almadan sürüş sağlar. Ön ve arka tekerlerin büyük olması sarsıntıyı önlerken aynı zamanda hem ön hem de arka tekerlerin etli olması nedeniyle kolay kolay havası kaçmaz tekerler patlamaz. Tüm bunların yanısıra gelişmiş amartisör sistemi sarsıntıyı minimum düzeye indirirken vücudu kavrayan ve konforlu olan koltuğu size rahat bir oturma imkanı sağlar.

Meyra optimus 1 akülü sandalye

  1. El meyra optimus 1 akülü sandalye

Güç ve zarafeti iliklilerinize kadar hissetmenizi sağlayacak bir akülü sandalye ister misiniz? Güçlü motoruyla size gücün sınırlarını zorlamayı vaat ederken zarif görünümüyle soylu bir kısrağı andıran Meyra optimus 1 model akülü sandalye kalitede zirveyi arayanlar için tasarlanmış bir akülü sandalyedir.

Meyra optimus akülü sandalyeye genel bakış

Daha çok dış mekan kullanımı için tasarlanmış olan optimus 1 alt taban yüksekliği sayesinde engebeli ve taş toprak içeren yollarda altı yere almadan sürüş sağlar. Ön ve arka tekerlerin büyük olması sarsıntıyı önlerken aynı zamanda hem ön hem de arka tekerlerin etli olması nedeniyle kolay kolay havası kaçmaz tekerler patlamaz. Tüm bunların yanısıra gelişmiş amartisör sistemi sarsıntıyı minimum düzeye indirirken vücudu kavrayan ve konforlu olan koltuğu size rahat bir oturma imkanı sağlar. Gelişmiş ve hassas joistiği sayesinde parmak uçlarınızla dahi akülü sandalyeyi kontrol edebilme avantajı sağlamaktadır.

İkinci el meyra optimus 1 in garanti kapsamı

Satışını yaptığımız 2. El Meyra optimus 1 ve diğer tüm ikinci el akülü sandalyeleri satın alırken daha doğrusu müşteriye teslim etmeden yaptığımız işlemleri yazalım.

Firmamız tarafından satışı yapılan tüm ikinci el akülü sandalyeler (ki bunların çoğu Avrupa menşelidir) teknik servisimiz tarafından avrupaya gidilerek içlerinden en sağlam en az kullanılmış akülü sandalyeler seçilerek alınır. Alınan akülü sandalyeler servisimize getirildiğinde teknik ekibimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar motor ve elektronik aksamı yeniden bakıma tabi tutulur. Yapılan bakım sonrası aracın sağlamlığından emin olmak adına 3 saat iç mekanda 2 saatte dış mekanda test sürüşü yapılarak satış reyonumuza sokulur.

Satışını yaptığımız ikinci el akülü sandalyelerin marka ve modeline göre garanti süresi değişmekle birlikte en az garanti süresi 1 yıldır.

Meyra optimus 1 fiyatı

Tüm ikinci el ürünlerde olduğu gibi optimus 1 model akülü sandalyenin fiyatı da satışı yapılan akülü sandalyenin ne kadar az kullanıldığı opsiyonel özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle net bir rakam vermemiz mümkün değil. Fiyat bilgisi için iletişimin bölümünde bulunan telefon numaramızdan müşteri temsilcilerimle görüşerek almanız daha sağlıklı olacaktır.

Kaynak: https://goldmedikal.com/Meyra-Optimus-1-Akulu-Sandalye.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN