Motorlu Hasta Kaldırma Lifti – Strok R1

Categories Engelli ve Hasta Bakım ÜrünleriPosted on
hasta kaldırma lifti motorlu

Strok R1- Motorlu Hasta Kaldırma Lifti

Yürüme sıkıntısı çeken hastalar için tasarlanmıştır. Motorlu bir transfer çözümdür. Hastaların güvenli bir şekilde bir yerden bir yere taşınmasında yardımcı olur. Yatan hastalar için son derece önemli ve kullanışlı bir cihazdır. İçerisindeki aparatlar sayesinde hasta sandalye, koltuk, yatak gibi yerlerden kaldırılabilir. Yapısı gereği çalışmasında aksama olmaz.

Hasta kaldırma taşıma lifti cihazı

Hem kapalı hem de dar alanlar kullanım kolaylığı sunmaktadır.

Hastanın iyi bir şekilde kaldırılmasını sağlar. Hasta, sandalyeden ya da yataktan bu cihaz sayesinde kolaylıkla kaldırılabilir. İstenilen yere de kolaylıkla ve güvenle taşınabilir.

Ekstra aparatlar da cihazla birlikte verilmektedir. Bu aparatlar, askı ve hasta taşıma bezi aparatı olabilmektedir.

Opsiyonel sling liftlerinin tercihinde, transfer lifti, standart sling yerine seçilmiş olan sling ile birlikte teslim edilmektedir.

Teknik özellikleri

Taşıma kapasitesi: 150 kg

Maksimum kaldırma kuvveti: 1.95

Strok R1- Motorlu Hasta Kaldırma Lifti Garanti Kapsamı

Ürünün garanti süresi 2 yıldır.

Garanti süresi içerisinde üründe fabrika üretiminden kaynaklı olarak sorun oluşursa, kargo masrafları tedarikçi firmaya aittir. Aynı zamanda müşteri anlaşmalı olan kargo şirketi ile ürünü gönderirse masraflar tedarikçi firmaya başka kargo firmasıyla gönderirse masraflar müşteriye aittir.

Garanti süresi dışında ürünün geri gönderilmesi veya müşteriden kaynaklanan sıkıntı dahilinde ürünün geri teslimi yapılırsa kargo masrafları müşteriye ait olmaktadır.

Ürün geri gönderilmeden önce mutlaka iletişime geçilmelidir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN