Şimdi İletişime Geçin!
  • Yeni
  • Fırsat

Hoggi Bingo Engelli Çocuk Puseti

  • Rame
  • Hoggibingo
  • VAR

Alman teknolojisiyle geliştirilmiş olan Hoggi Pusetleri 1 yaş 12 yaş arasındaki çocuklara göre dizayn edilmiş 3 farklı boyuta sahip.

0,01
0544 419 10 44

Alman teknolojisiyle geliştirilmiş olan Hoggi Pusetleri 1 yaş 12 yaş arasındaki çocuklara göre dizayn edilmiş 3 farklı boyuta sahip. Birinci boyuttaki pusetler 1 ile 6 yaş arasındaki çocukları 2 boyuttaki pusetler 4 ile 10 yaş arasındaki çocukları diğer ikinci boyut ve XL seçeneği 8 ile 12 yaş çocuklarının kullanımı için tasarlanmış. Ürünün Türkiye disribütorlüğünü ise Rame Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon yapıyor.

Hoggi Bingo Engelli Çocuk Arabası

Ürünün teknolojisi oldukça yüksek bir şekilde tercih edilmiş. AFS uyumlu olan yay sistemi sayesinde dışarıdan olabilecek bir darbeye karşı dayanıklı ve darbenin şiddetini olabildiğince az seviyeye indirme özelliğine sahip. 4 katlı şekilde ayarlanabiliyor yayların hassasiyet derecesi ise kullanan kişinin tercihine göre ayarlama yapılabiliyor.

 

Ürün döşemede kullanılan sistemlerde de farkını konuşturuyor. Oturur pozisyona getirildiğinde arkalık, baş ve kenar bölümleri çıkarılabiliyor. Bireysel olarak hazırlanmış bir ölçüsü var ve çok rahat bir şekilde takılıp çıkarma imkanı sunuyor.

 

Engelli birey koltuk içerisinde doğru oturması ve konforlu durması için koltuk derecelik bir açıyla durabiliyor. Ürünü aracınızla da çok rahat bir şekilde taşıyabiliyorsunuz. Kolay katlanılabilir ve katlandığında bir aracın bagajına rahatlıkla sığabiliyor. Evinizde de bir yer kaplamıyor.

 

Kullanım Alanı

 

Hoggi Bingo oturma koltuğunun arka bölümü kademeli bir şekilde yatar konma getirilebiliyor ve engelli çocuğunuzun da doğru bir oturuş yapmasını sağlıyor. Pusette oturma derinliği ve sırt bölümünün yüksekliği çocuğunuzun büyüme ve gelişme durumuna göre ayarlanabildiği içinde uzun süreler boyunca kullanabiliyorsunuz. Ayak bölümünde bulunan pedallar ise istenilen açıyı verebiliyor.  Puset teknik donanım bakımından da oldukça özellikli tasarlanmış. Süspansiyonlu bir şasesi var ve refekatçinin konforunun sağlanması için el freni sistemi konulmuş. Ek olarak ise puset üzerine tente, yağmurluk ,tutunma barı,  abdüktör bloğu, yan ve göğüs destekleri eklenebiliyor.

Engelli puseti yaş aralığı ve ölçüler

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.