Şimdi İletişime Geçin!

Katlanabilen Yürüteç

  • Rame
  • ktl1
  • VAR

Kullanıcılar, ürünü ister ev içinde ister dışarıda bir yerden bir yere gitmek için kolaylıkla kullanabilirler. Kullanıcıların yürüyüş kabiliyetini kısıtlamadan ve onlara yük olmadan kolay sürüş özelliği bulunması ürüne olan ilgiyi arttırmaktadır.

0,01
0544 419 10 44

Dört Tekerlekli Katlanabilir Yürüteç

 

Yürüteç genellikle çocuklar için kullanılan yürümeyi öğrenme aşamasında destekleyici bir üründür. Ancak bazen yetişkinlerin de dengesini sağlamak için yürüteç kullanma ihtiyacı bulunmaktadır. Bu nedenle dört tekerlekli katlanabilir yürüteç modelleri üretilmektedir. Önde tutma yerleri bulunan ve 4 tekerleği olan yürüme desteği sayesinde kullanıcılar kolaylıkla yürüyebilirler. Kaldırılmasına gerek olmaması, sürülerek kolayca kullanılması, dört tekerlekli katlanabilir yürüteç için önemli bir avantajdır. Kullanıcıların mümkün olduğunca dengeli hareket etmesini sağlayan ürün için diğer özellikler aşağıda belirtildiği gibidir.

Dört Tekerlekli Katlanabilir Yürüteç Özellikleri

 

Kullanıcılar, ürünü ister ev içinde ister dışarıda bir yerden bir yere gitmek için kolaylıkla kullanabilirler. Kullanıcıların yürüyüş kabiliyetini kısıtlamadan ve onlara yük olmadan kolay sürüş özelliği bulunması ürüne olan ilgiyi arttırmaktadır. Yürümede zorlanan ancak yürüme yetisini tam kaybetmemiş olan kişiler, burada ürünü kullanarak yardım alabilirler. Polonya üretimi olan ürünlerin, bir kenarda saklanması da son derece kolaydır. Kişi sabah kalktığı andan itibaren gece yatana kadar ürünü çok rahat bir şekilde kullanabilir. Mutfak, banyo, salon gibi farklı alanlara kolaylıkla ulaşmayı sağlayan dört tekerlekli katlanabilir yürüteç, kişilerin kendine güvenini geliştirmektedir. Garanti kapsamında tedarik edilen ürünlerin en güzel özelliklerinden bir tanesi de zamanla kullanıcının yürüme kabiliyetine katkı sağlamasıdır. Ürünlerde meydana gelen üretim hatasından kaynaklı arızalar, firma tarafından kargo ücreti olmaksızın giderilmektedir. Kullanıcı hataları neticesinde sağlanan tamir işlemleri için kargo ücreti kullanıcıya aittir.

ENGELLİ YÜRÜTEÇ ÖLÇÜLERİ

  • Genişlik 67 cm
  • Yükseklik 80 cm – 92 cm
  • Uzunluk 70 cm
  • Koltuk Genişliği 46 cm
  • Ağırlık 7 kg
  • Maksimum kapasite 136 kg

 

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.