Şimdi İletişime Geçin!

K9Asr Manuel Tekerlekli Sandalye

  • Rame
  • k9
  • VAR

Tekerleklerinin büyük olması nedeniyle kolaylıkla sürüş sağlanır. Aynı zamanda kavislerden de kolay bir şekilde geçilmiş olur. Çift makaslı olması nedeniyle şase rijitliğinin artması sağlanmış olur.

0,01
0544 419 10 44

Tekerleklerinin büyük olması nedeniyle kolaylıkla sürüş sağlanır. Aynı zamanda kavislerden de kolay bir şekilde geçilmiş olur. Çift makaslı olması nedeniyle şase rijitliğinin artması sağlanmış olur. Kolçaklarının ve ayaklarının yüksekliği ayarlanabilir. Ayaklarının ayarlanabiliyor olması boy uzunluğuna göre değiştirilmesinde kolaylık sağlamaktadır. Minderi ergonomiktir. Aynı zamanda arka minderi de rahattır. Emniyet kemeri bulunmaktadır. Siyah rengi mevcuttur. Tekerleklerinde freni bulunmaktadır. Bu sayede kolaylıkla sabit kalınabilir. Ürün ok fazla ağır değildir. Bu sayede kolaylıkla hareket edebilir. Aynı zamanda taşıma kapasitesi 120 kg olabilmektedir. Bu sayede kilolu hastalar da kolaylıkla taşınabilir.

 

Teknik özellikler

 

Koltuk genişliği: 38 cm – 47 cm

 

Koltuk derinliği: 40 cm

 

Araba yüksekliği: 95 cm

 

Araba genişliği: 61 cm -68 cm

 

Maksimum uzunluğu: 105 cm

 

Ürün ağırlığı: 18kg

 

Taşıma kapasitesi: 120kg

 

K9Asr Manuel Sandalye Garanti Kapsamı

 

2 yıllık garanti süresi mevcuttur.

 

Bu 2 yıllık garanti süresi içerisinde üründen fabrika kaynaklı bir sıkıntı olduğu anlaşılırsa geri gönderilebilir. Bu geri gönderim sırasında kargo ücretleri tedarikçi firmaya aittir. Eğer müşteri anlaşılan kargo firması dışında farklı bir kargo firması ile ürünü göndermek isterse masraflar müşteriye ait olmaktadır. Bunun dışında müşteriden kaynaklı sorunlarda ve garanti süresi dışında teslim yapılacaksa ürünün kargo ödemeleri müşteriye aittir.

 

 
 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.