Şimdi İletişime Geçin!
  • Yeni
  • Fırsat

Meyra optimus 1 akülü sandalye

  • Meyra
  • op1
  • VAR

Daha çok dış mekan kullanımı için tasarlanmış olan optimus 1 alt taban yüksekliği sayesinde engebeli ve taş toprak içeren yollarda altı yere almadan sürüş sağlar. Ön ve arka tekerlerin büyük olması sarsıntıyı önlerken aynı zamanda hem ön hem de arka tekerlerin etli olması nedeniyle kolay kolay havası kaçmaz tekerler patlamaz.

0,01
0544 419 10 44

Meyra optimus akülü sandalyeye ikinci el

 

Daha çok dış mekan kullanımı için tasarlanmış olan optimus 1 alt taban yüksekliği sayesinde engebeli ve taş toprak içeren yollarda altı yere almadan sürüş sağlar. Ön ve arka tekerlerin büyük olması sarsıntıyı önlerken aynı zamanda hem ön hem de arka tekerlerin etli olması nedeniyle kolay kolay havası kaçmaz tekerler patlamaz. Tüm bunların yanısıra gelişmiş amartisör sistemi sarsıntıyı minimum düzeye indirirken vücudu kavrayan ve konforlu olan koltuğu size rahat bir oturma imkanı sağlar.

 2    El meyra optimus 1 akülü sandalye

 

Güç ve zarafeti iliklilerinize kadar hissetmenizi sağlayacak bir akülü sandalye ister misiniz? Güçlü motoruyla size gücün sınırlarını zorlamayı vaat ederken zarif görünümüyle soylu bir kısrağı andıran Meyra optimus 1 model akülü sandalye kalitede zirveyi arayanlar için tasarlanmış bir akülü sandalyedir.

Meyra optimus akülü sandalyeye genel bakış

 

Daha çok dış mekan kullanımı için tasarlanmış olan optimus 1 alt taban yüksekliği sayesinde engebeli ve taş toprak içeren yollarda altı yere almadan sürüş sağlar. Ön ve arka tekerlerin büyük olması sarsıntıyı önlerken aynı zamanda hem ön hem de arka tekerlerin etli olması nedeniyle kolay kolay havası kaçmaz tekerler patlamaz. Tüm bunların yanısıra gelişmiş amartisör sistemi sarsıntıyı minimum düzeye indirirken vücudu kavrayan ve konforlu olan koltuğu size rahat bir oturma imkanı sağlar. Gelişmiş ve hassas joistiği sayesinde parmak uçlarınızla dahi akülü sandalyeyi kontrol edebilme avantajı sağlamaktadır.

İkinci el meyra optimus 1 in garanti kapsamı

 

Satışını yaptığımız 2. El Meyra optimus 1 ve diğer tüm ikinci el akülü sandalyeleri satın alırken daha doğrusu müşteriye teslim etmeden yaptığımız işlemleri yazalım.

 

Firmamız tarafından satışı yapılan tüm ikinci el akülü sandalyeler (ki bunların çoğu Avrupa menşelidir) teknik servisimiz tarafından avrupaya gidilerek içlerinden en sağlam en az kullanılmış akülü sandalyeler seçilerek alınır. Alınan akülü sandalyeler servisimize getirildiğinde teknik ekibimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar motor ve elektronik aksamı yeniden bakıma tabi tutulur. Yapılan bakım sonrası aracın sağlamlığından emin olmak adına 3 saat iç mekanda 2 saatte dış mekanda test sürüşü yapılarak satış reyonumuza sokulur.

 

Satışını yaptığımız ikinci el akülü sandalyelerin marka ve modeline göre garanti süresi değişmekle birlikte en az garanti süresi 1 yıldır.

 

Meyra optimus 1 fiyatı

 

Tüm ikinci el ürünlerde olduğu gibi optimus 1 model akülü sandalyenin fiyatı da satışı yapılan akülü sandalyenin ne kadar az kullanıldığı opsiyonel özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu nedenle net bir rakam vermemiz mümkün değil. Fiyat bilgisi için iletişimin bölümünde bulunan telefon numaramızdan müşteri temsilcilerimle görüşerek almanız daha sağlıklı olacaktır.

 

 
 
Maliyeti Nedir?

maliyeti nedir?

Giorgi Gergedava 10 Tem 2020 14:30
Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.