• Yeni
  • Fırsat

Meyra Optimus 2 Akülü Sandalye

  • Meyra
  • op2
  • TÜKENDİ

Meyra optimus 2 model akülü sandalyemiz ikinci el olup çok az kullanılmış neredeyse sıfır ayarında ikinci el akülü sandalyedir. Satışını yaptığımız tüm meyra optimus 2 model akülü tekerlekli sandalye modellerimiz en az bir yıl (1) garantilidir.

22.000,00
0535 246 43 63

Meyra optimus 2 model akülü sandalyemiz ikinci el olup çok az kullanılmış neredeyse sıfır ayarında ikinci el akülü sandalyedir. Satışını yaptığımız tüm meyra optimus 2 model akülü tekerlekli sandalye modellerimiz en az bir yıl (1) garantilidir. Resimlerdeki meyra optimus 2 model akülü sandalyelerimiz stoklarımızda şuan bulunanlardır. Stoğumuzda tükenen akülü sandalyelerin renkleri resimdekilerle farklılık gösterebilir.

İKİNCİ EL MEYRA OPTİMUS 2 AKÜLÜ SANDALYELER

 

Şehir efsanesine dönen “Tofaş” fiyatına “Mercedes” konforunu gerçeğe dönüştürdük. Bilenler bilir. Meyra optimus 2 model akülü sandalyelerin fiyatları neredeyse 30 Bin TL civarıdır. Bizler ülkemizdeki engellilerin büyük bir çoğunluğunun bu parayı veremeyeceğini düşündüğümüzden Almanya ve Hollanda’ya giderek oradan çok az kullanılmış meyra optimusları getirerek pahalı olan bu ürünleri ucuza sizlerle buluşturuyoruz.

MEYRA OPTİMUS 2 ÖZELLİKLERİ

 

Tüm optimus 2 modellerimizde deep cycle özellikli jel aküler vardır. Akülü sandalyelerimizde bulunan jel aküler sayesinde tek şarjla 30 KM ye yakın yol gidebiliriz. Ve yine satışını yaptığımız optimus 2 lerin hızları Saatte 9 kilometre Saatte 12 kilometre Saatte 15 kilometre Olmak üzere 3 farklı hız seçeneğiyle satışa sunulmaktadır. Genellikle stoklarımızda mutlaka 2-3 model meyra optimus bulundursak ta bazen de stokta bulunan akülü sandalyelerimiz satılmış olup önceden rezerve edilmek süretiyle maksimum 1,5 (bir buçuk) ay içerisinde getirtiyoruz. Optimus 2 ler genel anlamda dış ortamda kullanılmak üzere tasarlanmış olsa da geniş manevra kabiliyeti nedeniyle iç ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Normal oda kapılarından rahatlıkla geçebilen (sığabilen) optimus 2 ler Dişli ve büyük ön ve arka tekerleri güçlü motoru sayesinde en zorlu arazi koşullarında maksimum verim sağlar. Gelişmiş süspansiyonu sarsıntıyı önlerken, hassas joistiği kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 

DÜNYANIN EN İYİLERİNDEN

 

Akülü sandalye, tekerlekli sandalye sektöründe olan medikalciler tarafından dünyanın en iyi 3 akülü sandalyeleri içerisinde gösterilen optimus 2 ler uzun yıllar hiç arıza vermeden kullanabileceğiniz ender akülü sandalyelerdendir.

MEYRA OPTİMUS 2 FİYATLARI

 

Optimus 2 lerin fiyatların, satılan aracın hızına, ne kadar az kullanıldığına göre değişir. Bu nedenle net fiyat veremiyoruz. Fakat tüm akülü sandalyelerimizin motor ve elektronik aksamı bakımdan geçirilmiş olup her biri 6 saatlik kapalı ve açık alanda sürüş testlerine tabi tutulmuştur.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.