Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

0 1

6 adet ürün bulunmuştur.

Tekerlekli sandalye minderleri “havalı minder ve jel minderler” olmak üzere ikiye ayrılır. Çoğunlukla omurilik felçli hastalarda bası yarası önlemek amacıyla kullanılır. Dekübit özelliğe sahip bu ürünler yara ve yumuşak doku yaralarının önlenmesinde koruyucu görevi görürler.

Tekerlekli Sandalye Havalı Minderleri

Bu modeldeki minderlerin içerisinde hava bulunur ve çoğunlukla parçalara bölünmüş küp şeklinde içerisi hava dolu yapıya sahiptirler. Özellikle Roho tekerlekli sandalye havalı minder modelleri tüm dünyada bilinen en kaliteli havalı minder markalarından biridir.

Havalı minderler tekerlekli sandalyede oturanlar yada sürekli oturanlar (kanepe, koltuk vb. gibi) için bası yarası oluşumu engellemede bilinen en etkili medikal teknoloji ürünleridir.

Jel Minderler

Jel minderler adından da anlaşılacağı gibi içerisinde jel olan minder çeşitleridir. Jel minderlerinde esas amacı havalı minderler gibi yara oluşumunu önlemeye yöneliktir. Ancak özellikle yüksek risk grubu hastalarda havalı minderin koruması jel minderden daha fazla olduğu için havalı minder tercih edilmelidir.

Kullanıcılar havalı minderlerin fiyatları pahalı olduğu için genellikle fiyatı daha ucuz olan jel mindere yönelir ancak yukarda belirtildiği gibi yüksek risk grubu taşıyan biriler için en ideal olanı havalı minder modellerinden biridir.

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.