Şimdi İletişime Geçin!

Poylin P958Y Yetişkin Spastik Tekerlekli Sandalyesi

  • Poylin
  • P958Y
  • VAR

Spastik olan yetişkin bireylerin rahat kullanımı için tasarlanmış olan bir modeldir. Spastik insanların vücutlarını yeterince kullanamadıkları ve hâkim olamadıklarını düşünecek olursak kendi vücutlarının da kontrolünü sağlayabilecek tekerlekli sandalye modelleri her zaman aranan bir özellik olmuştur.

0,01
0544 419 10 44

Vücuttaki fonksiyonların kontrol edilememesi halinde kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir. Ürün içerisinde ise sırt yatar özelliği de mevcuttur uzun süreli hareketsiz kullanımdan dolayı meydana gelebilecek bu rahatsızlıklarında önüne bu sayede geçilmiştir Ayak kalkar özelliğinin bulunması ise kullanıcının kan dolaşımının daha iyi olmasını ve bu anlamda da ödem yapmamasını sağlar. Ürünün bir çok özelliği var ancak en fazla öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de tilt pozisyonuna getirilebilmesidir.

Poylin P958Y Yetişkin Spastik Sandalyesi

 

Spastik olan yetişkin bireylerin rahat kullanımı için tasarlanmış olan bir modeldir. Spastik insanların vücutlarını yeterince kullanamadıkları ve hâkim olamadıklarını düşünecek olursak kendi vücutlarının da kontrolünü sağlayabilecek tekerlekli sandalye modelleri her zaman aranan bir özellik olmuştur. Genelde beden ölçüleri de uyumsuz olduğu için yetişkin hastalarında tekerlekli sandalye kullanımları ‘den zordur.  Ancak bu model 7’den 70’e her kullanıcı tarafından rahatlıkla ayarlanabilir özellikte üretilmiştir.

Poylin P958Y Yetişkin Spastik Sandalyesi Ayrıntıları

 

Vücuttaki fonksiyonların kontrol edilememesi halinde kullanıcılar için özel olarak üretilmiştir. Ürün içerisinde ise sırt yatar özelliği de mevcuttur uzun süreli hareketsiz kullanımdan dolayı meydana gelebilecek bu rahatsızlıklarında önüne bu sayede geçilmiştir Ayak kalkar özelliğinin bulunması ise kullanıcının kan dolaşımının daha iyi olmasını ve bu anlamda da ödem yapmamasını sağlar.  Ürünün bir çok özelliği var ancak en fazla öne çıkan özelliklerinden bir tanesi de tilt pozisyonuna getirilebilmesidir. Bu kan dolaşımı için oldukça önemlidir ve sindirim sistemini de düzenli bir şekilde çalıştırır.  Kolçaklar ve ayaklıklar ise çıkarılabilir özelliktedir. Bu da hastanın kolaylıkla başka bir yere transferini kolaylaştırmaktadır.  Sandalye refakatçilerin kullanımı içinde uygundur bugüne kadar yaşamış olduğunuz sorunlarında hiç biriyle karşılaşmazsınız. Üst düzey bir kontrol mekanizması vardır. Güvenlik ise tam anlamıyla sağlanmıştır.  Baş ve bacak arası desteği vardır bu yüzden de daha dik bir duruş olmasını sağlar.  Bu yastıklarda ise delikler olduğu için bası yarası da yapmazlar.

 

Poylin P958Y Spastik Sandalyesi Genel Özellikler

 

    Ayarlanabilir boyun yastığı

    Tam yatan sırt ve oturma yeri

    Katlanabilir şase

    Katlanabilir ve çıkartılabilir ayak koyma yeri

    Ayarlanabilir ve çıkartılabilir kol koyma yeri

    Elektrostatik boya

    Çelik profil gövde

    Refakatçi freni

    Elektrostatik boya

    Emniyet kemeri

    İlave arka denge tekerleri ( ANTİPPER )

    16″ havalı arka tekerlekler

    6″ ön yumuşak dolgu tekerlekler

 

 
 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.