Şimdi İletişime Geçin!
  • Yeni
  • Fırsat

Head Active Baş ve Boyun Destekleyicisi

  • Rame
  • HA3
  • VAR

Baş kontrolünü kendi başlarına sağlayamayan çocuklarda baş ve boyun destekleyici olarak sunulan bu üründe çocuğun istenilen pozisyonda olması sağlanabiliyor.

Teklif Al
0,19
0544 419 10 44

Baş kontrolünü kendi başlarına sağlayamayan çocuklarda baş ve boyun destekleyici olarak sunulan bu üründe çocuğun istenilen pozisyonda olması sağlanabiliyor. Kullanıcılarına baktığımız da genelde Nörolojik bozukluğu olanlarda, Alzheimer gibi durumlarda, yutkunma ya da çiğneme refleksleri gelişmemiş olanlarda ve rahat nefes alamama ile duruş bozukluğu olanlarda kullanılıyor. Engelli bireylerin günlük yaşam standartlarını korumak ve özellikle de hayati fonksiyonlarını kontrol altında tutabilmek önemli bir konu dolayısıyla ürün bu noktada oldukça başarılı sonuçlar sunabiliyor.

 

Ürünün başka bir özelliği de diğer tedavi yöntemlerinde egzersizlerin kolaylaştırılmasını sağlamak ve yapımını desteklemek. Yani ürünü kullanırken yapılacak hareketler aynı zamanda kolay hareket edilmesini de sağlayacak.

 

Engelli bireylerin doğru pozisyonlarda kalabilmesi önemli bir konu aksi takdirde duruş bozukluğuna da neden olabilecek durumların oluşmasına neden olunabilir. Head Active sayesinde ise hastanın daha yüksek konsantrasyonun yanı sıra düşünmesini ve zekasını da etkileyecektir.  Ürünün teknik özelliklerine baktığımız da ise şu şekilde belirtebiliriz.

 

Head Active Teknik Özellikleri

 

Ürünün kolay kullanımı ve kurulumu var rahatlıkla düzenlenebiliyor.

 

Ayarlanabilir özellikte

 

Ergonomik yapıya sahip

 

Hafif bir malzeme ve taşınması kolaydır.

 

Yüksek dayanıklılığa sahip

 

Kolay ve hızlı montaj

 

Yüksek güvenlik

 

Konforlu

 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.