Şimdi İletişime Geçin!
  • Yeni
  • Fırsat

Tornado Junior Aktif Engelli Çocuk Tekerlekli Sandalyesi

  • Rame
  • TRJ1
  • VAR

Sandalye de oturum konforu sağlanmış yumuşak bir astarla kaplı. Ayak yüksekliği ise ayarlanabilir. Koltukta derinlik istenilen şekilde ayarlanabiliyor. Ayaklık bölümünde de istenilen derinlik sağlanabiliyor.

Teklif Al
0,19
0544 419 10 44

Aktif spor sandalyesinin kişiye özel olarak tasarlanmış hali ile ürünün özellikleri birleştirilmiş ve engelli bireyin vücuduna uyum sağlamıştır. Sürüş tekniğinin geliştirilmesi için opsiyonel olarak ekipman takviyesi sayesinde sandalye sürüş daha keyifli bir hale dönüştürülmüştür. Ağırlık merkezi ayarlanabiliyor bu sayede daha güvenli bir sürüş söz konusu hale getirilmiş. Koltuklarda ergonomik bir yapı tasarlanmış düz ön taşıyıcıda 0 °, 7 °,9 °, 11 ° ,13° açılı. Gövde bölümü alüminyum dolayısıyla hafif bir gövdeye sahip olmuş. Sandalye de döşeme sökülüp takılabildiği içinde temizleme daha kolay hale getirilmiş. Tek bir cırtla sökülebiliyor.  Koltuğun ve arkalığın şekli değiştirilebiliyor yeniden monte edilebiliyor bunun için ergonomik bir tasarım oluşturulmuş.

Sandalye de oturum konforu sağlanmış yumuşak bir astarla kaplı. Ayak yüksekliği ise ayarlanabilir. Koltukta derinlik istenilen şekilde ayarlanabiliyor. Ayaklık bölümünde de istenilen derinlik sağlanabiliyor. Ayak dayama seçeneği isteğe bağlı 10, 12, 14, 16 cm, dört farklı derinlikte ayak dayama seçeneği mevcut.

 

Arka tekerlekler şişme bu nedenle de daha sağlam lastikler üzerine takviye yapılabiliyor. Hızlı montaj imkanı sağlanmış.  Ürünün alüminyum gövdesi iki farklı renk seçeneğinde siyah ve gümüş şeklinde belirlenmiş. 36 jant tekerlekler ve fren sistemi başarılı bu sayede daha güvenli bir sürüş imkanı.  Ürünün şasesinde ise 4 farklı renk seçeneği beyaz, siyah, gümüş, kırmızı bu renklerden istenilen tercih edilebiliyor herhangi bir ücret farkı yok. İsteğe bağlı modellerde jant kapakları bulunuyor.

 

ÜRÜNÜN TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 

    Ürünün koltuk genişliği: 36cm, 38cm ,40cm, 42cm, 44cm

    Ürünün koltuk genişliği: 25cm, 28cm, 31cm, 35cm

    Ürünün Sırt Yüksekliği: 39cm, 41cm, 43cm, 45cm

    Ürünün Koltuk Yüksekliği: 38cm, 40cm, 42cm, 44cm, 46cm

    Ürünün Arka Tekerlek Kamber Açısı: 0°,1°,2,3°

    Ürünün Ön Çerçeve Açısı: 90°,95°,100

 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.