• Yeni
  • Fırsat

Baby Hero Ayağa Kaldıran Çocuk Tekerlekli Sandalyesi

  • Rame
  • bybh2
  • VAR

Polonyalı üretici MDH SP. Z O.O firmasına ait olan ayağa kalkabilir çocuk sandalyesi özellikle Ekstremite sıkıntısı olan Serebral Palsi, Spina Bifida gibi hastalıkları olan kişilerde başarılı sonuçlar veriyor.

0,01
0544 419 10 44

Baby Hero – Dik Pozisyonlandıran Çocuk Sandalyesi

 

Polonyalı üretici MDH SP. Z O.O firmasına ait olan ayağa kalkabilir çocuk sandalyesi özellikle Ekstremite sıkıntısı olan Serebral Palsi, Spina Bifida gibi hastalıkları olan kişilerde başarılı sonuçlar veriyor. Bilindiği üzere uzun süreli oturmalarda bu durum beraberinde omurilik ve kalça sorunlarına neden olabiliyor. Dolayısıyla siz de çocuğunuz ya da engelli bir birey için bu tarz bir ürün satın aldığınız da onun alt bölgesini de zorlanmadan ayakta tutarak bozulmamasını sağlayabiliyorsunuz.  Ürünün Türkiye distribütörü Rame Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon Ürünleri.

 

Ürünün hareketli olan kolçakları sayesinde engelliyi bir yerden başka bir yere rahatlıkla transfer edebiliyorsunuz. Kolçak bölgelerinin ayarlanabilir olması kişiye göre kullanım kolaylığı sağlıyor.  Cihazın uzunluğu ayarlanabiliyor ve ayaklığı sayesinde de istenilen pozisyona göre getirilebiliyor.  Üzerinde duran kişinin güvenliği de ön planda düşünülmüş ve ön emniyet bariyeri sayesinde dik bir duruş sağlanabiliyor ve düşme önleniyor. 3 noktadan emniyet kemeri desteği var ve ayağa kalma pozisyonunda çok rahat. Üründe fren sistemi de düşünülmüş ve elektromanyetik frenler sayesinde istenildiğinde hızlı fren yapılabiliyor.  Son olarak ise üründe koltuk başlığı kişiye göre ayarlanabiliyor.

 

Ürün çelik kasa ve kolay taşınabilir bir özelliğe sahip ister evde istenirse dışarıda rahatlıkla kullanılabiliyor bu da evde hem tekerlekli sandalye hem de dik durma cihazı bulundurlmasının önüne geçmiş oluyor.

 

BOYUTLAR

 

    Taşıyıcının uzunluğu  104,5cm          106cm

    Taşıma genişliği          55,5cm            58,5cm

    Sandalye yüksekliği    86cm               90cm

    Koltuk derinliği            34cm               40cm

    Koltuk genişliği            34cm               38cm

    Arka yüksekliği            37kg                42kg

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.