Müşteri Hizmetleri
0 534 518 91 96

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

0 2700

3 adet ürün bulunmuştur.

Akülü sandalye şarj aleti, akülü tekerlekli sandalyelerde bulunan aküleri şarj eden cihazlardır. İyi bir akülü tekerlekli sandalye şarj cihazı hem uzun ömürlü akü hem de daha uzun yol gitmenizi sağlar. Akülü tekerlekli sandalye şarj aleti tamiri oldukça zordur. Bu yüzden eğer bir şarj cihazı alacaksanız 2. El akülü sandalye şarj aleti almaktan uzak durmanızda fayda var. Mümkünse yan sanayi cihazlar yerine orijinal cihazları almayı tercih edin. Bu sizin için hem cihaz garantisi hem de boşa verilmeyen para anlamına gelir.

Akülü Tekerlekli Sandalye Şarj Aleti Fiyatları

Akülü Tekerlekli Sandalye Şarj Aleti Fiyatları

Akülü sandalye şarj aleti fiyatları alınacak cihazın kaç amper olduğuna, orijinal olup olmadığına göre değişiklik gösterir. Amper ve cihazın menşeine göre değişken fiyatlar olmasına rağmen 24 volt 5 amper bir akülü sandalye şarj cihazı fiyatı, 1.500 TL’den başlamaktadır. Wollex akülü sandalye şarj aletleri en ekonomik fiyatlı cihazlar arasında yer alır.

Engelli Akülü Sandalye Şarj Cihazı Alırken Bunlara Dikkat Edin

Engelli akülü tekerlekli sandalye şarj cihazı alırken kullandığınız akünün AH değeri ile satın alacağınız şarj cihazının AH değerlerinin uyuşması gerekmektedir. Örneğin; 20 – 33 amperlik bir aküyü 5 AH lik bir cihaz tam doldururken, 40- 55 AH değerine sahip bir aküyü doldurmakta zorlanır. Hatta hiçbir zaman %100 dolum yapmaz. 40-55 amperlik akü kullanıyorsanız minimum 8 amper tercihen 12 amperlik bir şarj aleti almanızda fayda var.

 
 
 

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.