Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

0 159429
Filtrele

Katlanan akülü sandalyeler, lityum pilli ve akülü çeşitleri olan kullanımı rahat sandalye çeşitleridir. Vücudun üst kısmı manuel tekerlekli sandalye kullanımı için yeterli güce sahip olmayan engellilerin hayatını kolaylaştıran ürünlerdir. Akülü ve lityum pilli katlanır akülü sandalye çeşitleri, markasına ve modeline göre sahip olduğu özelliklerle manuel tekerlekli sandalyelere göre çok tercih edilen ürünlerdir.

Katlanır Akülü Sandalye Marka ve Modelleri

Onlarca markanın birçok farklı modelde katlanır akülü sandalye çeşidi bulunuyor. Bunlar, akülü veya lityum pilli modeller olup katlanır özellikte olmanın avantajlarını en etkili şekilde yaşatıyor. Hasta, engelli ve yaşlı bireylerin efor sarf etmeden tek dokunuşla kullanabildiği ürünler olarak, yürüme engelli bireylerin güç sarf etmeksizin hareket etmesini sağlıyor.

En çok tercih edilen ve öne çıkan kaliteli ürünleri ile popüler olan akülü tekerlekli sandalye markaları şunlardır;

 • Wollex
 • Jetty
 • Comfort Plus
 • Poylin
 • TSD
 • Quickie Wheelchair
 • Ottobock
 • Rame

Wollex: Dünyaca ünlü bir marka olan ve adeta sektörün nabzını tutan Wollex, birbirinden kaliteli ve konforlu katlanır akülü tekerlekli sandalyeleri ile ilk tercihler arasındadır.

Wollex W111a, katlandığında araç bagajlarına kolayca sığan taşınması ve depolanması kolay bir modeldir. Fiyat olarak alternatifleri içerisinde en ekonomik fiyatlı olup 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Kolçakları yukarı doğur kalkarak kullanıcının yatağa veya arabaya transferini kolaylaştırır. Aküleri kolayca çıkarılabilen ve makas sistemi ile kolayca katlanan bir modeldir. Sırt kırılma özelliği yanında ayaklıkların çıkarılabilir özellikte oluşu ile katlandığında boyutları oldukça küçülür. 30 km erim mesafesi ile keyifli ve uzun bir kullanım sunan Wollex W111a, iç ve dış mekânlarda kullanıma uygun katlanır bir akülü tekerlekli sandalyedir.

Wollex WG-P200; sırt kırma özelliği, çıkarılabilir ayaklıkları ve katlandığında küçülen boyutları ile en çok tercih edilen Wollex katlanabilir akülü sandalye modellerinden biridir. 5 cm kalınlığındaki oturma minderi ve hasta transferini kolaylaştıran hareketli kolçakları ile konforlu ve güvenlidir. 340 W 2 motora sahip olan ürünün 2 x 35 Amp aküleri bulunur. Dolgu tekerlekleri, üst düzey donanım performansı ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile tercih edilir.

Wollex P140, hafif oluşu ile tercih edilen bir modeldir. Lityum pilli ürünün 120 kg taşıma kapasitesi olup bataryalı ağırlığı 32 kg’dır. Katlamak için pilleri çıkarmaya gerek kalmayan akülü sandalyeyi katlandığında adeta bir bavul gibi taşıyabilir, en küçük araba bagajlarına yerleştirebilirsiniz.

Wollex WG-P110, lityum pilli katlanır akülü tekerlekli sandalye modellerinden biridir. Lityum piller bakım gerektirmez, hafif ve uzun ömürlüdür. 39 kg ağırlığında olan modelin taşıma kapasitesi 120 kg’dır. Kauçuk ve silikon dolgu tekerlekleri, çıkarılabilir ayak destekleri, yüksek performanslı ve hassas joysticki, kurulum ve montaj kolaylığı ile tercih edilen bir modeldir.

Wollex W807, katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modelleri arasında lityum piller dâhil 22 kg ürün ağırlığı ile ultra hafiftir. Uçaklarda kullanılan alüminyum şaseli oluşu ile taşınması ve depolanması kolay hafif bir üründür. 5 saniyede katlanabilen ve yine kısa sürede açılıp kullanıma hazır hale gelen modelin kullanıcıya göre ayarlanabilir özellikte oluşu öne çıkan avantajlarından biridir.

Jetty: Katlandığında oldukça küçülen boyutları ile Jetty JT-311, 28 kg ağırlığında hafif bir akülü tekerlekli sandalyedir. Baş-boyun destekli oluşu ile üst düzey bir konfor ve güvenlik sunar. Hareketli kolçakları ile hasta transferine olanak tanır. Ayaklıkları içe doğru katlanan ve lityum pilli oluşu ile katlandığında oldukça küçülen ürün, en küçük araba bagajlarında fazla yer kaplamadan taşınır.

Jetty JT-099, iç ve dış mekânlarda kullanıma uygun bir modeldir. Ön ve arka tekerlekleri havalı olup konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Kolçaklar yukarı doğru kalkabilir, aküler çıkarılmadan katlanabilir.

Jetty JT-110; güçlü motoru, ergonomik tasarımı ve yüksek performanslı oluşu ile popülerdir. Katlandığında sadece 33 cm genişliği ile her araçla taşınır ve kolay depolanır. Jel aküleri uzun ömürlü olup, 28 km erim mesafesine sahiptir.

Jetty Jt-w111a katlanır akülü tekerlekli sandalye; güçlü motoru, 26 amperlik jel aküleri ve 28 km erim mesafesi ile tercih edilen bir modeldir. Kolçak yüksekliği, kumada boyu ve ayaklıklar ayarlanabilir özelliktedir. Havalı oturma minderi terleme yapmayan konforlu bir minderdir.

Jetty Jt-101, aküleri çıkarılmadan katlanan bir tekerlekli sandalyedir. Geri devrilmeyi engelleyen anti-tipper tekerlekleri, ayarlanabilir emniyet kemeri, konforlu minderi ve dolgu tekerlekleri ile rahat ve güvenlidir.

Jetty Jt-100 katlanabilir akülü tekerlekli sandalye, 136 kg taşıma kapasiteli ve 53 kg (aküsüz )ağırlığında bir modeldir. İç ve dış mekânlarda ve dar alanlarda rahat bir şekilde kullanılır. Sırt kırma ve ayak çıkarma özelliği ile kolayca katlanan modelin katlandıktan sonra genişliği sadece 37 cm’dir. Geri devrilmeyi engelleyen anti-tipper tekerleri ve elektromanyetik fren sistemi ile son derece güvenlidir.

Comfort Plus: Lityum pilli hafif katlanabilir bir akülü sandalye modeli olan Comfort Plus Ergostar, kolay katlanabilir özelliği ve uzun ömürlü lityum pilleri ile beğenilen bir tekerlekli sandalyedir. İç ve dış mekânlarda kullanıma uygun olup, lityum piller sayesinde uzun mesafeler kat edilir. Yukarı katlanır ayaklığı, hareketli kolçakları, konforlu oturma minderi, güçlü motoru, kolay katlanabilir oluşu ve korozyona karşı dayanıklılığı ile konforlu, güvenli ve uzun ömürlüdür.

Poylin: Birçok modelde akülü tekerlekli sandalye çeşidi olan Poylin, en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. Bunlardan biri olan Poylin P200E, büyük arka tekerlekleri ile dış mekânlarda son derece rahat bir şekilde kullanılır. Aküleri çıkarılmadan katlanabilir ve kolayca taşınıp depolanabilir. Sırt kırma ve ayak çıkarma özelliği ile katlandığında ebatları küçülür. Geriye devrilmeyi engelleyen anti-tipper tekerlekleri ve ayakların geri düşmesini engelleyen baldır bandı bulunur.

Poylin P206, sınıfının en hafif ve en kolay katlanabilen modeli olup manevra kabiliyeti yüksektir. Lityum pilli olan ürün tek hamlede katlanabilir ve kolay bir şekilde taşınıp depolanabilir. Refakatçi kullanımına da uygun olup, iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur

Poylin P209 Small ultra hafif katlanır akülü sandalye, 28,5 kg ürün ağırlığı ve 150 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Katlanabilir ve küçük şasesi ile kullanıcı ve refakatçinin işini kolaylaştıran özelliktedir. Küçük bir bagaj gibi taşınması kolay ve depolanması sorunsuzdur.

Poylin P208, hafif oluşu ile ön planda olan bir üründür. Lityum pilli olup katlanarak kolayca taşınır. Sadece 29 kg ürün ağırlığı ile tercih edilir. Kolayca katlanır ve yine kolayca açılarak kullanıma hazır hale gelir.

Poylin P200, pratik katlanma özelliği, geri devrilmeyi önleyen anti-tipper tekerlekleri ve ürüne özel emniyet kemeri ile konforlu ve güvenlidir. Sırt kırma özelliği olup kullanıcı her iki taraftan da kolayca transfer edilebilir.

Poylin P207, sadece 19 kg ağırlığında olan sınıfının en hafif akülü tekerlekli sandalyesidir. Lityum piller sayesinde bakım gerektirmez. Elektromanyetik fren sistemine sahiptir. Joystik kullanımı son derece kolaydır.

TSD: Creative CR-1002 akülü tekerlekli sandalye, aküleri kolayca çıkarılıp şarj edilebilen, güçlü motoru ve sağlam şasesi ile uzun ömürlü olan kaliteli bir modeldir. Katlanabilir şasesi korozyona karşı dayanıklı olup kolay katlanır. Hareketli kolçakları ayarlanabilir ve ayaklıkları çıkarılabilir. SGK geri ödemeli bir modeldir ve maddi durumu akülü tekerlekli sandalye almaya gücü yetmeyen sosyal güvenceli engelliler için ekonomiktir.

Creative CR-6012, lityum pilli ve sınıfının en ekonomik modelidir. Katlandığında en küçük araba bagajlarına sığan boyutları ile taşınması ve depolanması kolaydır. Aküleri sökmeye gerek kalmadan katlanan ürünün oturma minderi visco jelli ve ergonomiktir. SGK geri ödemeli ürünlerden biri olan Creative CR-6012, iç ve dış mekânlarda güvenle kullanılan kaliteli ve konforlu bir akülü tekerlekli sandalyedir.

Quickie Wheelchair: Markanın Quickie Rumba modeli, dışa doğru ayarlanabilir kolçakları ve derinliği ayarlanabilir konforlu koltuğu ile kullanıcısına zaman içinde de uyum sağlar. Üst düzey sürüş keyfi, açısı ayarlanabilir sırtlığı, yüksek manevra kabiliyeti ve kişiselleştirilebilir özellikleri ile tercih edilmektedir.

Quickie F35 R2, konforlu bir sürüşün maksimum seviyede yaşandığı özellikleri ile dikkat çeken bir modeldir. 50 Ah akülü, 8 A şarj cihazlı ve katlanabilir gövdeli olup 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir. İç ve dış mekânlarda kullanıma uygun olan modelin kolçakları hasta transferini kolaylaştıracak şekilde hareketlidir.

Ottobock: Bir Alman markası olan Ottobock, en kaliteli rehabilitasyon ürünleri ile bir dünya lideridir. Hareket kısıtlılığı olanların güvenle tercih ettiği bir marka olup, katlanabilir akülü tekerlekli sandalye modeli Ottobock A200 ile engellilerin gözdesidir. Sınıfının en iyi akülü sandalye modeli olarak kişiye göre ayarlanabilir özellikleri ile kullanıcı kitlesi geniştir. Birkaç dakika içinde 4 parçaya ayrılarak katlanabilir. Manevra kabiliyeti yüksek bir akülü tekerlekli sandalye olarak özellikle dar alanlarda kullanıcı rahat hareket edebilir.

Rame: Nevtus R150 katlanan akülü sandalye modeli mevcuttur. Alüminyum şaseli oluşu ile son derece hafiftir. Katlandığında küçülen ebatları ile taşınması ve depolanması kolaydır. Hafif oluşu ile akü süresi uzun bir modeldir. Ayaklıklar çıkarılabilir, kolçak yüksekliği ayarlanabilir. Ekonomik minderi, dar alanlardaki manevra kabiliyeti, hafif oluşu, büyük tekerlekleri ile konforlu, güvenli ve keyifli bir sürüşe sahiptir.

Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Manuel veya standart akülü tekerlekli sandalyelere göre birçok avantaja sahip olan katlanabilir akülü tekerlekli sandalye, birçok marka ve modelde engellilere sunulmaktadır. Markasına ve modeline göre fiyatları değişen ürünün tedarikçi firmalara göre de akülü sandalye fiyatları değişebilir.

En kaliteli ve en çok tercih edilen katlanabilir akülü tekerlekli sandalyeler için tekerlekli Sandalye Dükkanı ile iletişime geçebilir, beğendiğiniz ve size uygun olan bir modeli en uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz.

En İyi Akülü Tekerlekli Sandalye

Yürüme engelli ve akülü tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olanların beklentisi en iyi akülü tekerlekli sandalyeye sahip olmaktır. Fakat her model akülü tekerlekli sandalye her bir engelli için doğru ürün olmayabilir. Engel durumuna, beklentilere, yaşam tarzına ve biraz da ekonomik durumuna göre seçimler değişmektedir. Önemli olan tekerlekli sandalyenin kişinin ihtiyaçlarını üst düzeyde karşılayabilecek özellikte olmasıdır.

Katlanabilir akülü tekerlekli sandalyeler, katlanabilir oluşu ile fazla yer kaplamayan ve taşınması kolay olan sandalye modelidir. Her bir model engebeli araziler için uygun olmayıp, ürün seçiminde kullanım alanı göz önünde bulundurulması gereken bir kriterdir.

Tekerlekli Sandalye Dükkanı, engelli bireylerin beklentilerini üst düzeyde karşılayan modelleri, ekonomik fiyatları ve uygun ödeme koşulları ile güvenle başvuracağınız bir adrestir.

Müge Anlı Akülü Sandalye

Ücretsiz akülü sandalye sahibi olmak isteyen engellilerin başvurduğu adreslerden biri olan ATV Müge Anlı İle Tatlı Sert Programı, Türkiye’nin dört bir yanındaki engellilere bağışçıların gönderdiği akülü tekerlekli sandalyeleri ulaştıran bir programdır. Bağışlarının yerine ulaşmasını isteyenler, Müge Anlı akülü sandalye bağışı ile engellilerin yüzünü güldürmektedir.

Tekerlekli Sandalye Dükkanı, yapılan bağışları Müge Anlı ekibine teslim ederek bağışlarınızın ihtiyaç sahibi bir engelliye ulaşmasında önemli rol oynuyor. Ekonomik fiyatlı katlanabilir akülü tekerlekli sandalye bağışı yapmak için firmamızla iletişime geçebilir, yapacağınız bağışlarla bir engelli vatandaşın hayatını değiştirebilirsiniz.

 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • 100 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
 • 3 GÜN İÇİNDE -SİPARİŞ ELİNDE
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Müşteri Hizmetleri
0 534 518 91 96

© 2020 Tekerlekli Sandalye Dükkanı. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.