Filtrele

Markalar

Akü kapasitesi

Motor gücü

Hız

Fiyat Aralığı

0 1

3 adet ürün bulunmuştur.

Ayağa kaldırma özelliği olan akülü tekerlekli sandalyeler kendi içlerinde ikiye ayrılır. Birinci gruptaki ayağa kaldıran akülü sandalyelerde ayağa kaldırma işlemi tamamen elektronik yani aracın kumandası kontrolüyle motorlu şekilde yapılır.

İkinci grupta yer alan ayağa kaldıranlar ise manuel tekerlekli sandalyelerdir. Bu gruptakilerde marka ve modele göre manuel sürüş, manuel kalkış veya manuel sürüş motorlu kalkış varyasyonları bulunur.

Ayağa kaldıran akülü sandalyelere genel bakış

Yarı robotik engelli aracı diyeceğimiz ayağa kaldıran akülü sandalyeler aynı zamanda iyi bir rehabilitasyon ürünüdür. Fizik tedavi ve rehabilitasyon uzmanları bir şekilde yürüme yetisini kaybetmiş (omurilik felçli vb. gibi) kişilerde kas kaybının önlenmesi, kan dolaşımının sağlıklı olması açısından bu ürünleri önerirler.  

Manuel ayağa kaldıran tekerlekli sandalyelere genel bakış

Çalışma mantıkları ve kullanım amaçları motorlu ayağa kaldıran sandalyelerle aynıdır. Bu grupta yer alan ürünler fiyatlarının daha ekonomik olması ev içerisinde daha pratik kullanılır olması açısından tercih edilirler.

Ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye fiyatları

Fiyatlar tamamen satın alınacak aracın markası, modeli, ayağa kaldırma işleminin motorla mı yoksa manuel gerçekleştiği gibi özelliklere göre değişir.

Örneğin, invacare dragon, vassili gibi Avrupa menşeli ürünlerin fiyatları pahalı olurken, wollex, poylin gibi markaların fiyatları daha cazip ve uygun olmaktadır.

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.