Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

0 1

36 adet ürün bulunmuştur.

Akülü sandalyeler adından da anlaşılacağı üzere akü ile çalışan engelli araçlarıdır. Akülü engelli araçları akü>motor>joystick gibi temel ekipmanlarla hareket eder.

Kendi içlerinde özelliklerine göre şu temel özelliklere sahiptirler

Katlanan akülü sandalye

Ayağa kaldıran akülü sandalye

Ev tipi akülü sandalye

Tüm bunlara ek olarak 3 ve 4 tekerli engelli scooter leride kullanılmaktadır.

Akülü sandalye markaları & Modelleri

Yerli üretim olarak, Belmo, Poylin, Fulmaks, gibi yerli üretim akülü araçlar olduğu gibi Meyra, Invacare, Permobil ve Ottobock gibi dünya çapında ün yapmış markalarda bulunmaktadır.

Akülü sandalye fiyatları

 Akülü tekerlekli sandalye fiyatları, marka model ve alınan aracın özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Örneğin ayağa kaldırma özelliği, tilt ve lift özelliği olan akülü araçlar pahalıdır. Bununla birlikte akü kapasitesi, motor watt değeri büyüdükçe fiyatta yukarı çıkar.

Bu anlamda fiyat konusunda net rakam mümkün olmasa da akülü sandalye fiyat aralıklarının 3.500 TL’den başlayıp, 80 bin TL’ye kadar çıktığını söylemek en doğru olanıdır.

Akülü sandalye SGK ödemesi

Türkiye şartları düşünüldüğünde engelli yurttaşların medikal ürünlere ekonomik yetersizlik nedeniyle ulaşması oldukça zordur. Devlet bu zorluğu bir nebzede olsa azaltmak amacıyla sosyal güvencesi olan vatandaşlar için 5 yılda bir yenisini almak koşuluyla 2.500 TL SGK geri ödemesi yapmaktadır.

Tekerlekli Sandalye Dükkânı Taksit Avantajları

Firma olarak çoğu modelde peşin fiyatına vade farksız 4-7 taksit arası taksit yapmaktayız. Taksit sayısı kullanılan kredi kartı türüne ve alınan aracın marka / modeline göre değişkenlik gösterebilir.

Taksit sayısı ve ödeme seçenekleri için lütfen uzman müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz.

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.