Filtrele

Fiyat Aralığı

0 152480
Filtrele

Engelli erişim aparatları içerisinde merdiven engelini ortadan kaldıran engelli merdiven inme çıkma cihazı; yaşlı, hasta ve yürüme engelli bireylerin düz ve döner merdivenleri kolayca çıkmasını sağlayan aparatlardır. Yükselti farklılıkları, asansörü olmayan bina ve mekânlar tekerlekli sandalye kullanıcıları için kendi başına aşılması imkânsız engellerdir. Her biri sahip olduğu özelliklerle merdiven inme çıkmayı kolay hale getiren cihazlarla engellilerin merdiven sorunu ortadan kaldırılmaktadır.

Yürüme engelli bireylerin hayatın her alanında olmasını sağlayan merdiven inme çıkma cihazları, engellilerin kucakta taşıma v. b. zor taşıma yöntemlerine gerek kalmadan katlar arasında kullanıcı ve refakatçinin yorulmadan ve zorlanmadan inip çıkmasını sağlayan işlevsel cihazlardır.

 

Engelli Merdiven İnme Çıkma Cihazları

Sağlıklı bir birey için merdiven inip çıkmak, belki de yapılan hareketin fark edilmeden gerçekleştiği son derece kolay bir olaydır. Özellikle merdiven inerken sarf edilen efor çok daha azdır. Oysa yürüme engelli biri için merdiven çıkmak ta inmek te büyük bir sorun olup başkasının yardımına ihtiyaç duyulur. Son teknoloji engelli merdiven inme çıkma aleti çeşitleri ile hasta, yaşlı ve yürüme engelli bireyler için merdivenler engel değildir. Bunlardan biri olan Yack N 962 Merdiven Çıkma Cihazı, düz ve spiral merdivenlerde tekerlekli sandalye ile inip çıkmayı kolay hale getiren bir cihazdır. İtalya menşeili ürün akülü sistem olup kullanımı refakatçi için son derece kolaydır. 42 kg ağırlığında ve 130 kg taşıma kapasitesinde olan cihaz 3 parçaya ayrılabilmekte, taşınması ve depolanması pratik bir şekilde geçekleşmektedir.

Scalamobil Merdiven İnme-Çıkma, Taşıma ve İletme Cihazı da tekerlekli sandalye kullanıcıları için merdiven inip çıkmayı kolay hale getiren bir cihazdır. Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği’ne uygun olan ürünümüz, engelli taşıma ve iletme sistemlerinin tüm şartlarına uygundur. Düz, dar ve spiral merdivenlerde engelli merdiven çıkma aleti olarak tercih edilir.

 

Engelli Merdiven Tırmanıcı

Tekerlekli sandalye kullanan hasta, yaşlı ve yürüme engelli bireylerin merdiven inme ve çıkma sorununa çözüm getirmek amacı ile üretilen engelli merdiven tırmanıcı, herhangi bir güç sarf etmeden kişinin merdivenlerden inip çıkmasını sağlayan fonksiyonel cihazlardır. Ortalama 130 kg taşıma kapasitesi ile engelli bireyin kucakta taşıma gibi zor yöntemlerle merdiven inme-çıkma sorununa çözüm üretmektedir. Refakatçi ve engelli bireylerle ilgilenen kişilerin asansör olmayan mekânlarda katlar arasında taşınması engelli merdiven tırmanıcı ile son derece kolaydır. Bir veya birkaç kişi ile zahmetli bir şekilde merdiven inip-çıkmak, gerek engelli gerekse yardım edenler için oldukça sıkıntılı bir durumdur. Kullanımı son derece kolay olan engelli merdiven tırmanıcı ile basamak engeli en rahat ve en güvenli şekilde aşılır.

 

Engelli Merdiven Aparatı

Tekerlekli sandalye kullanan bireylerin en kolay ve en güvenli şekilde basamaklardan inip çıkmasını sağlayan engelli merdiven inme çıkma aparatı, farklı marka ve modellerde ve farklı fiyatlarla müşterilere sunulan cihazlardır. Engelli bireylerin hayatın her alanında aktif olmasını sağlayarak basamak engelinin aşılmasını kolaylaştırır. Son derece portatif olan bu cihazlar, basamak engelinin üstesinden gelmek amacı ile tasarlanmıştır. Modeline göre parçalara yarılan ve araç bagajlarında kolayca taşınan engelli merdiven aparatları ile ulaşılması zor basamaklar engel olmaktan kalkar.

Birbirinden işlevsel ve teknolojik engelli erişim cihazları ile Tekerlekli Sandalye Dükkânı, en uygun fiyatlar ve ödeme koşulları ile tekerlekli sandalye kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmaktadır.

 

Engelli Merdiven Rampası

Kullanımı ve kurulumu son derece kolay ve pratik olan engelli merdiven rampaları, katlanabilen ve kolayca taşınıp depolanabilen ürünlerdir. Basmak ve yükselti engelinin aşılmasında önemli rol oynayıp, kullanım alanına göre istenen uzunluklarda temin edilebilir. Kurulduğu alanın mimarisine zarar vermeyen ve her iklim koşulunda sorunsuz kullanılan engelli merdiven rampaları, dişli yüzeyi ve paslanmaya ve aşınmaya karşı dayanıklılığı ile güvenli ve sağlamdır. Uzun yıllar sorunsuz kullanılan ürünün rampa boyu engel yüksekliğine göre ayarlanır. Alüminyum alaşımlı ve katlanır oluşu taşınma ve depolanmasını kolaylaştıran özellikleridir.

 

Merdiven İnme Çıkma Cihazı Fiyatları

Tekerlekli sandalye kullanıcılarının sosyal yaşamda karşılaştıkları en büyük engellerden olan merdiven engelini ortadan kaldıran merdiven inme çıkma cihazlarının birçok marka ve modelde çeşitleri bulunuyor. Her biri farklı özelliklerde olup, açık ve kapalı alanlarda merdiven ve yükseltiler karşısında engelli bireylerin yaşamını kolaylaştırarak hayata daha sıkı sarılmalarına yardımcı oluyor. Marka ve modeline göre engelli merdiven tırmanıcı fiyatları değişmekte olup, en uygun fiyatlarla Tekerlekli Sandalye Dükkânı hizmet sunmaya devam ediyor.

Fiyat bilgisi ve ürünlerle ilgili detaylı bilgi almak için Tekerlekli Sandalye Dükkânı ile iletişime geçebilir, son teknoloji, kaliteli ve güvenli merdiven inme çıkma cihazlarına en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • 100 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
 • 3 GÜN İÇİNDE -SİPARİŞ ELİNDE
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Müşteri Hizmetleri
0 534 518 91 96

© 2020 Tekerlekli Sandalye Dükkanı. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.