Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

0 63040
Filtrele

Tuvalet Sandalyesi

Ağır engelli, yaşlı ve yatalak hastaların banyo tuvalet ihtiyacının giderilmesi gerek hasta gerekse refakatçileri için sıkıntılıdır. Bu ihtiyacın giderilmesi için üretilmiş olan banyo tuvalet sandalyesi, farklı tasarımlarda üretilen medikal ürünlerdir. Kullanım amacına göre suya ve ıslak zemine dayanıklı ve temizliği kolay malzemeler kullanılarak imal edilir.

Engelli Banyo Tuvalet Sandalyesi

İç mekânlarda kullanıma uygun olan banyo ve tuvalet sandalyesi, kullanıcı ihtiyaçlarının göz önüne alındığı bir tekerlekli sandalye çeşididir. Standart özellikli olanlar yanında, tekerlekli sandalye olarak kullanılan modelleri de bulunur. Banyo tuvalet ihtiyacının en kolay şekilde giderildiği klozetli sandalyeler olup, sağlam yapısı ve fonksiyonelliği ile ağır hasta, yaşlı ve engelliler için tercih edilir.

Banyo Tuvalet Sandalyesi Markaları

Banyo tuvalet sandalyesi için tercih edilen markaların ürünleri, kullanıcın ihtiyacını en kolay şekilde giderebildiği ve kalitesi ile uzun yıllar sorunsuz kullanılan ürünlerdir. Günümüzde en popüler banyo wc sandalyesi markaları şunlardır;

 • Comfort Plus
 • Golfi
 • Poylin
 • Wollex
 • Rame

Comfort Plus: 2000’li yıllardan bu yana sektörde hizmet sunan bir markadır. Engelli, hasta ve yaşlıların hayatını kolaylaştıran ürünleri ile çok tercih edilmektedir. Standart modeller yanında tekerlekli sandalye olarak ta kullanılan banyo ve tuvalet sandalyesi çeşitleri ile popülerdir.

Golfi: Hasta, yaşlı ve engellilerle birlikte refakatçilerin de hayatını kolaylaştıran kaliteli ve sağlam ürünleri ile bilinen ünlü bir markadır. Kullanıcı ve refakatçi kullanımlı birçok farklı modeli bulunur.

Poylin: Klozetli banyo tuvalet sandalye modelleri yanında katlanabilir özellikli modelleri de olan bir markadır. 20 yıllık bir tecrübeye sahip olup, ürünleri TSE, CE ve Amerikan standardı FDA belgelerine sahiptir.

Wollex: Sektörde adından en çok söz ettiren bir markadır. Banyo ve tuvalet ihtiyacının giderilmesini kolaylaştıran ürünleri ile daima müşteri memnuniyeti kazanmaktadır. Paslanmaz iskeleti, suya ve ıslak zemine dayanıklı döşemeli ürünleri kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Rame: Büyük-küçük tekerlekli banyo tuvalet sandalyeleri ile çok beğenilen bir markadır. Ürünleri kaliteli ve çok özellikli olup tekerlekli sandalye olarak ta kullanılır.

Banyo Tuvalet Sandalyesi Modelleri

Birçok markanın birbirinden kaliteli ve özellikli banyo tuvalet sandalyesi modelleri bulunuyor. En çok tercih edilen ve işlevselliği ile hayatı kolaylaştıran modellerse şunlardır;

Comfort Plus KY608GC Tuvalet Özellikli Tekerlekli Sandalye, kullanıcının kalkmadan tuvalet ihtiyacını giderebildiği ve ihtiyaç duyduğunda ayaklarını uzatıp dinlenebildiği bir modeldir. Sırt kısmı geriye yatar özellikte olup vücudun belli bölgelerine binen ağırlığın dağıtılarak kullanıcının rahatlamasını sağlar. Yan kolçaklar çıkarılabilir ve kullanıcı yatağına veya aracına rahat geçiş sağlayabilir. Ayaklıklar yukarı doğru hareketli olup çıkarılabilir ve kullanıcıya göre ayarlanabilir. Çelik şaseli, korozyona dayanıklı, refakatçi fren sistemli, kolay temizlenen anti-bakteriyel kumaş döşemeli olup kaliteli, güvenli ve konforludur.

Comfort Plus KY681 Tuvaletli Tekerlekli Sandalye, çelik şaseli olup iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur. Korozyona dayanıklı şasesi olumsuz hava koşullarından etkilenmediğinden uzun ömürlüdür. Ön ve arka tekerlekleri dolgu olup dış mekânlarda güvenle kullanılır. Hasta, yaşlı ve yürüme engelliler tuvalet ihtiyacını giderir ve dış mekânlarda da kullanılan bir tekerlekli sandalye olarak hareket özgürlüğü kazanır. Konforlu bir tekerlekli banyo tuvalet sandalyesi olarak çok tercih edilmektedir.

Comfort Plus KY689 Banyo Tuvalet Tekerlekli Sandalyesi, kullanıcının sandalyeden inmeden tuvalet ihtiyacını giderebildiği bir modeldir. Anti-bakteriyel vinleks döşemeli olup temizliği kolay ve hijyeniktir. Sırtlığı komple katlanabilen ve oturma bölgesi kolayca çıkarılabilen ve dar alanlarda ayaklıkları çıkarılabilen bir model olarak tercih edilir.

Comfort Plus DM696 Kovalı Komot Tuvaletli Sandalye, katlanabilir özellikli ve fazla yer kaplamayan taşınması kolay bir modeldir. Kullanıcıya göre yükseklik ayarı yapılarak kişinin en rahat şekilde klozete oturması sağlanır. Katlanabilir çelik şaseli, anti-microbiyel kapaklı, kademeli yükseklik ayarlı, korozyona dayanıklı şaseli ve yan tutma yerleri kaplamalıdır.

Golfi G561 Hasta Engelli Banyo Tuvalet Sandalyesi, kullanıcı ve refakatçi kullanımına uygun bir modeldir. Portatif klozeti kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Geriye devrilmeyi engelleyen anti-tipper tekerleri bulunur. EL freni özelliği ile güvenlidir. 14 kg ağırlığında olup 110 kg taşıma kapasitesine sahip bir engelli tuvalet sandalyesi modelidir.

Golfi G551 Klozetli Banyo Tuvalet Sandalyesi, katlanabilir özellikte taşınması ve depolanması kolay bir modeldir. Ev tipi bir banyo tuvalet sandalyesidir. Ergonomik ölçüleri ile dar alanlarda geçişi kolaydır. Manevra kabiliyeti yüksek, sürgülü lazımlıklı ve suya dayanıklı malzemelidir.

Golfi-4 G124 Klozetli Banyo Tekerlekli Sandalye, ağır engelli, hasta ve yatalaklar için uygundur. Katlanabilir bir manuel tekerlekli sandalye özelliğindedir. Sırt yatırma özelliği ile kullanıcı konforunun ön planda olduğu bir modeldir.

Golfi G120 Klozetli Tekerlekli Sandalye, aynı zamanda manuel bir tekerlekli sandalye modelidir. Lazımlığı kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Islak zeminlere dayanıklı döşemeye sahiptir. Taşıma ağırlığı 120 kg olup banyo tuvalet ihtiyacının giderilmesinde kullanıcı yelpazesi geniştir.

Poylin P618 Klozetli Banyo Tuvalet Sandalyesi, standart manuel tekerlekli sandalye olarak ta kullanılabilen bir modeldir. Alt taraftaki klozet kullanılmadığı zaman çıkarılıp tekerlekli sandalye olarak kullanılabilir. Hareketli kolçakları ile hasta transferini kolaylaştırıcı özelliktedir. Bas-çıkar tekerlekli, çıkarılabilir ayaklıklı ve güvenli fren sistemli Poylin P618 banyo tuvalet sandalyesi, kalitesi ve güvenli oluşu ile tercih edilir.

Poylin P617 Banyo Tuvalet Sandalyesi, refakatçinin ve kullanıcının manuel tekerlekli sandalye olarak ta kullanabildiği bir modeldir. El-kol becerisi olan kullanıcılar tek başına pratik bir şekilde kullanabilir. Klozeti kolay çıkarılıp temizlenir. Arka tekerlekler bas-çıkar özelliğindedir. Ayaklıkları gerektiğinde çıkarılabilir.

Poylin P561 Katlanır Tuvalet Sandalyesi, komot katlanabilir özellikli 4 tekerlekli bir modeldir. Klozeti kolayca çıkarılıp temizlenebilir. Ekonomik fiyatlı oluşu ile tercih edilir. Güçlü yapılı, klozet kapaklı, 120 kg taşıma kapasiteli ve kaymaz özelliktedir.

Poylin P615 Banyo Tuvalet Klozetli Tekerlekli Sandalyesi, baş-boyun destekli ve çok fonksiyonlu bir modeldir. Çıkarılabilir yemek masası bulunur. Sırtı yatar, ayaklıkları kalkar, klozeti kolay temizlenebilir. Kolay katlanan ve kolay taşınan ürünün depolanması son derece pratiktir.

Wollex W-688 Banyo Tuvalet (WC) Tekerlekli Sandalyesi, refakatçi kullanımına uygun bir banyo wc ve manuel tekerlekli sandalyedir. Islak zeminlerde kullanım için uygundur. Alüminyum gövdeli olup dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Wollex WG-M698 Tilt Edilebilir Banyo Tuvalet Sandalyesi, hasta ve engelli bireylerin özel ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş bir modeldir. Baş ve boyun desteği ile banyo sırasında başın sağa-sola düşmesi engellenir. Tilt özelliği ile hasta banyo sırasında geriye yatırılıp rahat banyo yaptırılır. Kolçaklar hareketli olup hasta transferi kolaydır.

Wollex WG-M699 Klozetli Lazımlıklı Banyo Tuvalet Sandalyesi, oturma yeri ıslak zemine dayanıklı poliüretan malzemeli bir modeldir. Sırt kısmı delikli kumaştan olup su tutmaz ve kolay temizlenir. Lazımlık pratik bir şekilde çıkarılıp temizlenir. Arka tekerlekler kilitlenebilir özelliği ile kayma riskini önlemektedir.

Wollex W689 Klozetli Tekerlekli Sandalye, klozet özellikli ve ıslak zemine uygun bir üründür. Oturma yerinin orta bölmesi sürgülü olup, Wollex banyo tuvalet sandalyesi modelleri arasında işlevselliği ile tercih edilen bir modeldir.

Rame Büyük Küçük Tekerli Banyo Tuvalet Sandalyesi, arka tekerlekleri büyük ve küçük tekerlekli 2 farklı çeşidi bulunan bir modeldir. Sırt destekli olan modelin kolçak yüksekliği ayarlanabilir. Küçük tekerlekli olan sadece banyo tuvalet sandalyesi olarak kullanılırken, büyük tekerlekli modeli standart manuel tekerlekli sandalye olarak ta kullanılır.

Rame Baş Boyun Destekli Banyo Tuvalet Sandalyesi, denge problemi olan yaşlı hasta engelli tuvalet sandalyesi olup tilt edilebilir baş desteklidir. Kısmi felç sonrası, denge problemli, desteksiz dik duramayan engelli bireylerin banyo tuvalet ihtiyacını gidermede tercihe dilmektedir.

Banyo Tuvalet Sandalyesi Fiyatları

Fiyatlar ürünün markasına ve modeline göre değişkenlik gösterir. Kullanıcının engel durumuna göre en uygun banyo tuvalet sandalyesi için Tekerlekli Sandalye Dükkanı ile iletişime geçebilir ve en uygun fiyatlarla ihtiyacınız olan modeli satın alabilirsiniz.

Banyo Tuvalet Sandalyesi SGK Ödemesi

Banyo tuvalet sandalyesi SGK ödemeli bir üründür. Banyo yapmaya elverişli özellikleri ile başkasının yardımı olmaksızın banyo tuvalet ihtiyacını gideremeyenler için üretilmiş ürünler olarak SGK tarafından 750 TL geri ödemesi yapılan tekerlekli sandalyedir.

Banyo Tuvalet Sandalyesi SUT Kodu

Banyo tuvalet sandalyesi SUT kodu 100073’tür. Kullanım süresi 5 yıl olup, bu süreden önce arızalanan veya kullanılamayacak hale gelen ürünler için doktor raporu ile süre dolmaksızın yenilenebilir. Banyo tuvalet sandalyesi SGK geri ödemesi için yetkili bir hastaneden heyet raporu almak gerekir. Heyet doktorlarından birine ürün reçetesi yazdırılmalıdır. Heyet raporu ve reçete SGK il müdürlüğüne kaşelettirilir. Medikal firmaya bu belgeler verilir. Ürün seçimi yapılır ve ürün medikal firma tarafından faturalanır. Fatura ve UBB kaydı olan medikal firmanın hazırladığı belgeler SGK il müdürlüğüne teslim edilir. Ödeme SGK tarafından medikal firmaya yapılır ve ürün teslim alınır.

Her çeşit medikal hasta tuvalet sandalyesi için Tekerlekli Sandalye Dükkanı ile iletişime geçebilirsiniz.

 
 
 
 
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • 100 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
 • 3 GÜN İÇİNDE -SİPARİŞ ELİNDE
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Müşteri Hizmetleri
0 534 518 91 96

© 2020 Tekerlekli Sandalye Dükkanı. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.