Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

0 7360
Filtrele

Fiyatı En Ucuz Tekerlekli Sandalye Marka ve Modelleri

Yürüme engellileri yaşama bağlayan ve başkalarına ihtiyaç duymadan iç ve dış mekânlarda hareket halinde olmasını sağlayan tekerlekli sandalye, birçok marka ve modelde olup değişen fiyatlarla müşterilere sunuluyor. Manuel veya akülü tekerlekli sandalye fiyatları ne kadar diye merak edenler için yaptığımız çalışmada fiyatların gerek tedarikçi firma gerekse marka ve modele göre değişiklik gösterdiğini göreceksiniz.

Tekerlekli sandalye almak için bütçeleri sınırlı olanlar haklı olarak en ucuz tekerlekli sandalye fiyatları ile ilgili piyasa araştırması yapıyor. Engel durumuna uygun ve en rahat şekilde kullanabileceği tekerlekli sandalyeler için en ucuz tekerlekli sandalye fiyatı nedir öğrenerek medikal firmalarla irtibata geçiyor. Maddi durumu tekerlekli sandalye almak için iyi olmayanlar ise SGK geri ödemeli tekerlekli sandalye almak için başvuruda bulunuyor.

En Ucuz Tekerlekli Sandalye Markaları

Tekerlekli sandalye, özellikle ömür boyu kullanılacaksa hem sağlam hem de konforlu ve güvenli olmalıdır. Günümüzde kalitesi ve uygun fiyatları ile bazı tekerlekli sandalye markalarının öne çıktığını görüyoruz. Bunlardan birkaçının kendine has özelliklerini sizler için araştırdık.

Golfi: En popüler ve en çok tercih edilen tekerlekli sandalye markası olarak Golfi ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle tekerlekli sandalye kullanıcılarından gelen Golfi tekerlekli sandalye yorumları, müşteri memnuniyeti olarak Golfi markasının kalitesini gözler önüne seriyor. Akülü ve manuel katlanır tekerlekli sandalye modelleri yanında pediatrik tekerlekli sandalye ve engelli banyo tuvalet sandalye modelleri ile Golfi engellilerin ve refakatçilerin yaşam kalitesini arttırıyor. Sağlam, uzun ömürlü, kaliteli ve konforlu tekerlekli sandalye modellerinden biri için Golfi tekerlekli sandalye en ucuz fiyatlarla hizmet sunan Golfi markasını tercih edebilirsiniz.

Wollex: Sektörde oldukça popüler olan ve Wollex tekerlekli sandalye yorumları ile engellilerin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verdiğini gözler önüne seren Wollex markası, tercih etmekten hiçbir zaman pişmanlık duymayacağınız bir markadır. Adeta sektörün nabzını tutan markanın birçok tekerlekli sandalye modeli bulunuyor. Son derece uygun fiyatlarla tekerlekli sandalye sahibi olabilir, Wollex tekerlekli sandalye en ucuz aramalarında karşımıza çıkan ürünlerin kalitesini ve sağlamlığını olumlu müşteri yorumlarından da araştırabilirsiniz. Standart, katlanır, özellikli ve akülü tekerlekli sandalye çeşitlerini en hesaplı fiyatlarla satın alabileceğiniz Wollex, yedek parça sorunu yaşanmayan güvenilir bir markadır.

Poylin: 20 yıllık bir tecrübeye sahip olan Poylin markası, tekerlekli sandalye en ucuz fiyat denildiğinde ilk karşımıza çıkan markalardan biridir. Manuel ve tekerlekli sandalye yanında hasta yatağı, engelli yürüteci ve pediatrik tekerlekli sandalye modelleri ile Poylin her zaman tüm ihtiyaçlara en etkili şekilde cevap veriyor. Özellikle en ucuz manuel tekerlekli sandalye için Poylin markasının ürünlerini mutlaka incelemelisiniz. TSE, CE ve FDA (Amerikan standardı) kalite belgelerine sahip Poylin ürünleri kalitesi, konforu, sağlamlığı ve uzun ömürlü oluşu ile tercih ediliyor.

En ucuz Tekerlekli Sandalye Modelleri

Tekerlekli sandalye marka ve modeli olarak birçok ürün karşımıza çıkıyor. Bu nedenle çoğu zaman hangi markanın hangi ürününü almak en doğru karar olur kullanıcılar bu konuda zorlanabiliyor.

Öncelikle tekerlekli sandalye için markaya karar vermelisiniz. Çünkü günümüzde oldukça fazla tekerlekli sandalye markası hizmet sunuyor. Markaya karar verdikten sonra işiniz bir nebze kolaylaşacaktır. Gerek en ucuz akülü tekerlekli sandalye gerekse en ucuz manuel tekerlekli sandalye olsun, marka seçimini yapmakla işe başlamak gerekiyor. Engel durumunuza en uygun tekerlekli sandalye için seçtiğiniz markanın ürünlerini inceleyerek devam etmelisiniz. İhtiyacınız olan tekerlekli sandalyede ne tür özelikler aradığınız son derece önemlidir. Katlanabilir bir tekerlekli sandalye mi, standart özellikli tekerlekli sandalye mi yoksa çok özellikli bir tekerlekli sandalye mi bu kararı netleştirmelisiniz.

Tekerlekli sandalye seçiminde bir uzmandan veya medikal firma yetkililerinden de destek alabilirsiniz. Özellikle medikal firmalar, engellilere tekerlekli sandalye hizmeti sunan bir firma olarak yetkili kişilerle çalışan kurumlardır. Her ne kadar en ucuz manuel tekerlekli sandalye, akülü tekerlekli sandalye veya en ucuz hasta tekerlekli sandalye aransa da, engellinin yaşamını kolaylaştıracak ve rahat kullanacak bir tekerlekli sandalye seçimi çok önemlidir. Özellikle sürekli tekerlekli sandalye kullanacak biri için kişiselleştirilebilen tekerlekli sandalyeler kullanıcı uyumu açısından tercih ediliyor.

Refakatçi kullanımına uygun Golfi G630, 205 kg taşıma kapasitesi ile kilolu engelliler için üretilmiş olan Golfi G135, uygun fiyatı ile Golfi G101 Golfi markasından örnek verebileceğimiz birkaç modeldir.

Hafifliği ile Wollex W730, katlanabilir özelliği ile Wollex WG-M863, refakatçi kullanımlı ve hafif oluşu ile Wollex W865 incelemenizi tavsiye ettiğimiz modellerden biridir.

Sektör tecrübesi ile adından söz ettiren Poylin’in ürünlerini de incelemeden geçmemelisiniz. Kişiselleştirilebilen özellikleri ile Poylin P967, refakatçi kullanımına uygun Poylin P806 ve Poylin P807, çelik şaseli ve dayanıklı Poylin P111 ve daha birçok üründe aradığınız kaliteyi ve konforu en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz.

En Ucuz Tekerlekli Sandalye Fiyatları

Tekerlekli sandalye fiyatlarının medikal firmalara, markasına ve modeline göre değiştiğini söylemiştik. Son dönemlerde yapılan indirim ve kampanyalarla birçok markanın oldukça uygun fiyatlarla kaliteli tekerlekli sandalyeleri engellilerle buluşturduğunu görüyoruz. Bağışçılara özel fiyatlar yanında engellilerin bütçelerini zorlamadan satın alabileceği çok fazla tekerlekli sandalye modeli uygun fiyatlarla müşterilere sunuluyor.

Tekerlekli sandalye alırken en uygun fiyatlı marka ve modelleri aramak hakkınızdır. Fakat unutulmaması gereken bir diğer konu, güvenilir bir tedarikçiden tekerlekli sandalye satın almaktır. Garanti süresi, yedek parça hizmeti ve satış sonrası hizmetleri ile sektörde isim yapmış medikal firmalarla irtibata geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Yıllardır sektörde hizmet sunan Tekerlekli Sandalye Dükkanı, aradığınız tekerlekli sandalye modelini en uygun fiyatlarla satın alacağınız güvenilir ve kurumsal bir firmadır.

 
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Golfi-2 Eko Ucuz Manuel Tekerlekli Sandalye
TÜKENDİ
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Wollex WG-M313 Manuel Tekerlekli Sandalye
TÜKENDİ
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Wollex W809 Ucuz Manuel Tekerlekli Sandalye
TÜKENDİ
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Wollex W864 Tekerlekli Sandalye Refakatçi Kullanımına Uygun
TÜKENDİ
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • 100 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
 • 3 GÜN İÇİNDE -SİPARİŞ ELİNDE
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Müşteri Hizmetleri
0 534 518 91 96

© 2020 Tekerlekli Sandalye Dükkanı. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.