Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

0 1

13 adet ürün bulunmuştur.

Engelli puset modelleri klasik çocuk pusetlerine nazaran ebatları daha büyük, 1 – 16 yaş arası (çocuğun gelişimine göre yaş aralığı değişebilir) engelli çocuklar için yapılmış puset modelleridir.

Bu puset modelleri skolyoz vb. gibi özel gereksinimi olan çocuklar için opsiyonel aparatlarla birlikte de satılırlar. Örneğin skolyoz destek yastığı gibi.

16 Yaşa kadar kullanılabilen bu puset modellerinin bir kısmında çocuk büyüdükçe puset oturma genişliği vb. gibi ayarlarda yapılabilir.

Hemen hemen tüm modeller katlanabilme ve araç bagajına sığma özelliğine sahiptir. Böylece aileler yolculuğa çıktıklarında pusetide araç bagajına koyabilir.

Nerelere Satış Yapıyoruz?

Tekerlekli Sandalye Dükkanı olarak engelli pusetlerimizi İstanbul, İzmir, Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline satıyoruz.

Engelli Puseti Fiyatları

Puset fiyatları alınacak pusetin markası, modeli, opsiyonel özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Ekonomik puset dediğimiz puset modelleri 2 bin TL’den başlayıp daha üst segmente yer alan modellerde ise fiyat 10-15 bin TL’ye kadar çıkmaktadır.

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.