Filtrele

Fiyat Aralığı

0 1
Filtrele

Invacare

Amerika’da kurulmuş bir şirket olan Invacare, tekerlekli sandalye arayışlarında mutlaka akla gelen markalardan biridir. Manuel tekerlekli sandalye başta olmak üzere akülü tekerlekli sandalye modelleri ile ilk akla gelen markalar arasında olup, donanımlı ve son teknoloji ürünlere sahiptir. Sektörde Invacare Türkiye olarak en çok ihtiyaç duyulan ürünleri sunan firmamız, engelli scooter ve çocuk akülü tekerlekli sandalye modelleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor.

Invacare Leo Engelli Scooter

Scooter ailesinin en gözde ürünlerinden olan Invacare Leo engelli scooter, 220 kg taşıma kapasitesi ile sınıfının en iyisidir. 3 ve dört tekerlekli iki seri halinde olup güçlü ve güvenli bir sürüşe sahiptir. Manevra kabiliyeti olarak yüksek performans sergileyen ürünümüz, Invacare markasının en çok satan ürünlerindendir. Kullanıcının tam kontrol sağladığı ürünün motoru 240 W güçlü bir motordur. 2x36 ah akü kapasitesi olup tam dolu akü ile 38 km yol kat edilir. Saatte 8 km hızla giden engelli akülü araba scotter, kişisel ayarlamaların yapıldığı, engelli ve yaşlıların en güvenli şekilde gezip dolaştığı sportif ve konforlu bir üründür. 3 ve 4 tekerlekli engelli scooter fiyatları modeline göre değişmektedir.

Direksiyonu kullanıcıya göre ayarlanan, hareketli kolçakları ile hasta transferini kolaylaştıran Invacare Leo engelli scooter, yüksek manevra kabiliyeti ile dış mekânlarda özgürce hareket etmenizi sağlar. Alışveriş merkezi, lokanta ve market gibi kapalı alanlarda rahat bir şekilde dolaşabilir, herhangi bir alete ihtiyaç duymadan sökülebilir şaseyi 5 parçaya ayırarak kolayca taşıyıp depolayabilirsiniz.

Kullanıcının eşyalarını koyabileceği veya alışveriş sonrası aldığı ürünleri taşıyabileceği sepeti ile son derece kullanışlı ve işlevsel olan ürünümüz, kullanıcı güvenliği ve konforunun ön planda olduğu son teknoloji bir üründür.

Invacare Mistral Junior Çocuk Akülü Sandalyesi

Invacare markasının çocuklara özel bir ürünü olan Invacare Mistral Junior çocuk akülü sandalyesi, arkadan çekişli bir çocuk akülü sandalye modelidir. Ön tekerlekleri “sarhoş teker” olarak tanımlanmakta olup, ayaklıklar otomatik joistik ile kaldırılıp indirilebilir özelliktedir. En popüler ürünlerden olan Invacare akülü sandalye modelleri arasında yer alan ürünümüz, ayakların aşağı-yukarı hareket ettirilmesi ile kan dolaşımının sağlıklı olmasını sağlayan kullanıcı dostu bir modeldir.

Uzun süreli kullanımda konforlu ve güvenli bir sürüş deneyimi sunan Invacare Mistral Junior çocuk akülü sandalyesi, ayakların hareket ettirildiği ve pozisyon değişikliği ile sağlıklı bir kan dolaşımının gerçekleştiği bir üründür. Saatte 6 km hızla hareket edebilmekte, tek şarjla 20 km yol kat edebilmektedir. Çocukların fiziksel özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre üretilmiş olup, iç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur.

90 kg taşıma kapasitesi, ayarlanabilir ayaklıkları, konforlu oturma minderi ve sırt şiltesi ile engelli çocuklara hareket özgürlüğü sağlayan ürünümüz, Invacare markasının çocuklara özel ürettiği konforlu ve güvenli bir akülü çocuk sandalyesidir.

  • Yeni
  • Kampanya
  • Ücretsiz Kargo
  • 100 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
  • 3 GÜN İÇİNDE -SİPARİŞ ELİNDE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Müşteri Hizmetleri
0 534 518 91 96

© 2020 Tekerlekli Sandalye Dükkanı. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.