Filtrele

Filtrele

Kuschall

Tekerlekli sandalye denildiğinde dünyada ilk akla gelen marka olan Kuschall, aktif sandalye çeşitleri ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Aktif yaşama ayak uydurmak isteyen ve her durumda hayatın içinde aktif olarak yer almayı hedefleyen kullanıcılara yönelik üretimi ile daima müşteri memnuniyeti sağlıyor.

Aktif yaşamda engelleri kolayca aşan Kuschall tekerlekli sandalye kullanıcıları, hayatın zorluklarını kolayca aşan bireyler olarak her zaman özgüvenli bir yaşam sürüyor.  Bir tekerlekli sandalyenin sahip olması gereken tüm özellikleri üst düzeyde taşıyan ürünleri ile Kuschall profesyonel çözümler sunuyor.

kuschall aktif sandalye özellik fiyat

Kuschall Tekerlekli Sandalye Özellikleri

En yüksek standartlarda olan Kuschall tekerlekli sandalye modelleri, kullanıcılarına dolu-dolu bir yaşam sunarak fark yaratıyor. Şampiyon, K-Serisi, Kompakt, KSL ve Konsept ürünleri ile zorluklar karşısında pes etmeden keyifli ve konforlu bir hayat sürmenizi sağlıyor.

Olağanüstü performansı ile Küschall Champion aktif tekerlekli sandalye, 10 kg sandalye ağırlığı ve 120 kg taşıma kapasitesine sahiptir. Sportif görünümü, 3 adımda katlanarak küçük bir paket şeklinde taşınabilir özelliği, her ortama duyarlı ve uyumlu tekerlekleri ve ani darbeleri karşılayan şok emici özelliği ile hem güvenli hem de fonksiyonel bir üründür. Oturma pozisyonu olarak ağırlık merkezli olan ve en rahat pozisyonda oturmayı sağlayan bir tasarımdadır. Modern görünümlü ve üstün özellikli Küschall şampiyon, birçok havalimanında el bağayı olarak kabul edilen bir aktif tekerlekli sandalye modelidir.

Kuschall markasının en gözde serisinden bir olan K-Serisi, çok yönlü koltuk modülü ile kullanıcısına mükemmel uyum sağlıyor. İşlevselliği ve geliştirilmiş fonksiyonelliği ile Kompakt gurubu tekerlekli sandalye çeşitleri, aktif yaşamınıza uyum sağlayan ve sizi hayallerinize ulaştıran modeller olarak çok beğeniliyor.

Kuschall Aktif Tekerlekli Sandalye

Minimalist tasarımlı aktif tekerlekli sandalye çeşitleri ile Kuschall sektörde adeta devrim yaratan ürünlere sahip bir markadır. Çok sevilen modellerinden olan Küschall R33 aktif tekerlekli sandalye, şık tasarımlı ve yüksek performanslı bir tekerlekli sandalye çeşididir. Dünyanın dört bir yanında hareket kısıtlılığı olan kullanıcılara hitap eden Kuschall markası onlarca ödüle sahip bir markadır. Özellikle Küschall R33, “Aktif Tekerlekli Sandalye Patenti” sahibi bir modeldir. Arka tekerlekleri kolayca sökülmekte, sırt yatar özelliği ile araba bagajlarına kolayca sığmaktadır. Şok emici darbe özelliği ile eşsiz bir sandalye modeli olup, “2008-2009 En İyi Tasarım Ödülü” ,“2007 Janus Ödülü” ve “Coup de Coeur” ödüllerine sahiptir. Aldığı ödülleri hak eden Kurschall R33, İsviçre üretimi bir aktif tekerlekli sandalyedir.

Hayallerin sınırını zorlayan aktif tekerlekli sandalye modelleri ile Kuschall, engelli olmayan birçok insanın yapmaya cesaret edemediği aktivitelerle sizleri bir adım öne çıkaran bir markadır.

  • 100 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
  • 3 GÜN İÇİNDE -SİPARİŞ ELİNDE
  • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Müşteri Hizmetleri
0 534 518 91 96

© 2020 Tekerlekli Sandalye Dükkanı. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.