Filtrele

Fiyat Aralığı

0 201600
Filtrele

Permobil

Medikal sektörde çığır açan ürünleri ile popüler olan Permobil bir İsveç markasıdır. 1960’lı yıllarda faaliyetlerine başlamış, sonraki yıllarda Roho ve TiLite gibi şirketlerle dünya çapında rekabet edebilir hale gelmiştir. Medikal ve rehabilitasyon ürünlerle ilgili faaliyet gösteren dünyaca ünlü birçok firmayı bünyesine katmış, 17 ülkede satışa sunduğu akülü tekerlekli sandalye modelleri ile engellilere yaşamının her alanında büyük kolaylık sağlamıştır.

Akülü tekerlekli sandalye markası olarak tanına Permobil, kişisel yaklaşımla ürettiği akülü tekerlekli sandalye modelleri ile beklentilerin üzerinde modeller ortaya çıkarmıştır. Permobil’in tarihsel geçmişine bakıldığında engellilerle ilgili yaptığı çalışmalar dikkat çekmektedir. Hareket kısıtlılığı olan insanların ihtiyaçlarını en ince detayına kadar inceleyerek ürettiği akülü tekerlekli sandalye modelleri, güvenlik ve konforun bir arada olduğu şık ve kaliteli tasarımlardır.

permobil akülü sandalye özellikleri

 Permobil Akülü Sandalye

Yüksek kalitede akülü tekerlekli sandalye çeşitleri üreten Permobil, akülü sandalye yanında farklı medikal ürünleri ile de popülerdir. Gününü en verimli ve en konforlu şekilde geçirmek isteyenlere özel üretilen Permobil akülü tekerlekli sandalye modelleri, engelli ve yaşlıların iç ve dış mekânlarda özgürce hareket ederek engelleri kolayca aşmasını sağlıyor. M1, M3 ve M5 Corpus serisi, kullanıcının engel durumu ve aktifliğine göre birbirinden üstün özellikleri ile alternatifleri arasında hemen öne çıkıyor. Sadeliği ile dikkat çeken M1, eğimli ve engebeli arazilerde yüksek performans sergiliyor. Nihai koltuk sistemi ile M3 Corpus, daha fazlasını isteyenler için üretilmiş bir modeldir. Kompakt tabanı, güçlü led ışıkları, uzun pil süresi ve sürüş mesafesi ile mükemmeldir. Daha fazla hız ve daha güçlü motor isteyenlerin tercihi olan M5 Corpus ise, engebeli zemin veya kaldırımlarda tırmanma özelliği ile tüm engelleri ortadan kaldıran bir akülü tekerlekli sandalyedir.

Sırt ayaklık özellikli Permobil C400, motorlu ayaklıklı olup koltuk yükseltme özelliğine sahiptir. Yürüme yetisini kaybetmiş veya yürüme zorluğu çeken engelli, yaşlı veya hastaların en rahat ve en güvenli şekilde kullandığı bir modeldir. Pratik kullanımı ve konforu ile Permobil C350, iki farklı motor seçeneği olan bir akülü tekerlekli sandalyedir. Baş ve boyun desteği yanında ergonomik koltuğu, hareketli kolçakları ve isteğe göre hareket ettirilebilen kumandası ile pratik ve konforludur. Engelleri en kolay şekilde aşan Permobil C350, 30-35 km erim mesafesi, 360 derece dönüş kabiliyeti ve 140 kg taşıma kapasitesi ile her engellinin istediği bir modeldir.

Permobil Ayağa Kaldıran Akülü Sandalye

Permobil, üstün özellikli akülü tekerlekli sandalye modelleri yanında ayağa kaldıran akülü tekerlekli sandalye modeli ile çok tercih ediliyor. Sahip olduğu üst düzey teknik özellikleri ile Permobil ayağa kaldıran akülü sandalye, kullanıcının sırt üstü yatabildiği ve ayağını uzatabildiği bir tekerlekli sandalye modelidir. Hareket kısıtlılığı olan engelli ve yaşlıları ayağa kaldıran Permobil C 500; sağlam ve dayanıklı yapısı, 150 kg taşıma kapasitesi, 30-40 km sürüş mesafesi ve saatte 8-10 km hızı ile iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılıyor. Kullanıcı dinlenme ihtiyacı hissettiğinde geriye doğru yatabilmekte, ayaklarını uzatabilmekte, yükseğe uzanmak istediğinde ayağa kalkarak kimseye ihtiyaç duymadan yüksekteki bir nesneye uzanabilmektedir.

Teknolojiyi konfor ve güvenlikli bir donanımla birleştiren Permobil, her ihtiyaca özel ürettiği kaliteli akülü tekerlekli sandalye çeşitleri ile ilk tercihler arasında yer alıyor. Modeline göre Permobil akülü sandalye fiyatları değişmekte olup, her bir ürünü uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılıyor.

 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
 • 100 TL VE ÜZERİ - ÜCRETSİZ KARGO
 • 3 GÜN İÇİNDE -SİPARİŞ ELİNDE
 • GÜVENLİ - ONLINE ALIŞVERİŞ
Müşteri Hizmetleri
0 534 518 91 96

© 2020 Tekerlekli Sandalye Dükkanı. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.