Şimdi İletişime Geçin!

ROHO HIGH PROFILE Tekerlekli Sandalye Havalı Minderi

  • Roho
  • RHP
  • VAR

Cilt ve yumuşak doku sorunu yaşayan kişiler için en uygun ortamı sunan High Profile omurilik felci vb. gibi nedenlerle sürekli oturan tekerlekli sandalye veya akülü sandalye kullanırken uzun soluklu ve sağlıklı oturmalarını sağlayan havalı minderdir.

Teklif Al
11.425,14
0544 419 10 44

Tek bölmeli havalı minder olarak adlandırılan ROHO HIGH PROFILE tekerlekli sandalye minderi Roho’nun havalı minderleri içerisinde standart seride yer alan bir modeldir.

ROHO HIGH PROFILE ÖZELLİKLERİ

Cilt ve yumuşak doku sorunu yaşayan kişiler için en uygun ortamı sunan High Profile omurilik felci vb. gibi nedenlerle sürekli oturan tekerlekli sandalye veya akülü sandalye kullanırken uzun soluklu ve sağlıklı oturmalarını sağlayan havalı minderdir.

Üründe kullanılan hücresel tasarım (hücrelerin doğru şekilde dağılımı) esnek ve yumuşak malzeme sürtünmeyi azaltarak minder üzerinde oturan kişinin basıncını dengeli dağıtarak belli bir noktaya fazla basınç gelmesini önler.

Minder sizin oturma şeklinize uyarak doku deformasyonunu en aza indirip, kan akışını üst düzeye çıkarır.

KİMLER HAVALI MİNDER KULLANMALI?

Cilt / yumuşak doku bozulması ve / veya herhangi bir aşamada basınç yaralanması (derin doku yaralanması dahil), deri greftleri ve / veya miyokutanöz flep ameliyatı öyküsü varsa.

Şu anda cilt / yumuşak doku bozulması ve / veya herhangi bir aşamada basınç yaralanması (derin doku yaralanması dahil) varsa.

Cilt / yumuşak doku bozulması ve / veya derin doku hasarı riski altında olanlar.

GENEL ÖZELLİKLER

Ayarlanabilir

Yastık, kişinin şekline ve ağırlığına göre ayarlanabilir. Yastık, zamanla kişinin pozisyonundaki değişikliklere göre ayarlanabilir.

Hafif

Kullanımı ve taşıması kolay, sadece 3,25lbs./1,5kg (1R99C boyutuna göre) Boyuta göre değişir.

Yıkanabilir

Yastık, sabun ve su ile kolaylıkla temizlenebilir. Kılıf makinede yıkanabilir.

Tamir edilebilir

Aleve dayanıklı, siyah neopren (doğal kauçuk lateksten yapılmamış) yastık, kullanımını uzatmak için yamalanabilir veya onarılabilir.

Cilt Koruması

Kırk yıllık araştırma ve müşteri deneyimine dayanan patentli ROHO DRY FLOATATION® Teknolojimiz, bir kişinin şeklini yerleştirerek, eşleştirerek ve izleyerek kan akışını kolaylaştırmada benzersiz performans sağlar.

Şekil Uydurma

YÜKSEK PROFİL'in benzersiz hücresel tasarımı, yastığın sürekli olarak vücut hareketlerine uymasını ve izlemesini sağlar. Hücrelerin basit ayarı ve uyumu, gün boyunca her bireyin benzersiz cilt / yumuşak doku bütünlüğü ihtiyaçlarını karşılar ve karşılar.

Kolaylık

Tüm postüral ayarlamalar kullanıcı otururken yapılır ve değerlendirme süreci sırasında sandalyeye çıkma ve sandalyeden kalkma ihtiyacı ortadan kalkar.

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.