Şimdi İletişime Geçin!
  • Yeni
  • Fırsat

Büyük Küçük Tekerli Banyo Tuvalet Sandalyesi

  • Rame
  • bk22
  • VAR

Ürün iki farklı modelde satışa sunulmuştur. İlk modelde tekerler küçüktür. Küçük tekerli banyo tuvalet sandalyesinin kullanımında refekatciye ihtiyacı vardır.

Teklif Al
0,19
0544 419 10 44

Yatalak ya da ayakta durmakta zorlanan kişiler için özel olarak üretilen sandalye modelleri bulunmaktadır. Büyük küçük tekerlekli banyo wc sandalye modelleri içinden kullanıcıların kullanımına en uygun olanı tercih edilebilir. Tuvaletini kolaylıkla yapması için sırt destekli olarak tasarlanmış olan büyük küçük tekerlekli banyo wc sandalye, kolay temizlenir özelliktedir. Aynı zamanda kişilerin kolaylıkla banyo yapması için de sandalye rahatlıkla kullanılabilir. Kişilerin yataktan sandalyeye geçmesi ya da sandalyeden yatağa geçmesi için hareketli kol desteği büyük kolaylık sağlamaktadır. Sandalyenin kenarında bulunan destek amacıyla kullanılan kolçaklar yer değiştirme sırasında açılabilmektedir. Ürün iki farklı modelde satışa sunulmuştur. İlk modelde tekerler küçüktür. Küçük tekerli banyo tuvalet sandalyesinin kullanımında refekatciye ihtiyacı vardır. İkinci modelde ise arkla tekerler büyüktür ve ve normal tekerlekli sandalye gibi kullanabilir. Bu modelin kullanımda hasta refakatçiye ihtiyaç duymadan tuvalet yada banyoya gidebilir.

Büyük Küçük Tekerlekli Banyo WC Sandalye Özellikleri

 

Sandalye modelleri, hastalıkların türüne ve kişilerin kendi başlarına hayatlarını sürdürme becerilerine göre farklı tasarımlara sahiptir. Her zaman kullanıcının hayatını kolaylaştırmayı amaçlayan tekerlekli sandalye modelleri içinde yer alan bu üründe tekerlekler çıkarılabilmektedir. Büyük küçük tekerlekli banyo wc sandalye modelleri arasında önemli özelliklerden bir diğeri ise yükseklikten kolay geçiş olanağı sağlamasıdır. Üzerinde kumaş ya da sünger olmaması ıslaklıktan kaynaklı bakteri oluşumu olasılığını son derece düşürür. Bunun dışında üretimle ilgili bazı hatalar söz konusuysa üründe arıza meydana gelmesi söz konusudur. Bu durumda sandalye kargo masrafı ödenmeksizin geri gönderilebilir. Ancak kullanıcı kaynaklı arızalarda sandalyelerin geri gönderilmesi kargo masrafı ödenerek sağlanmaktadır. Ürünlerin tamamında garanti bulunmakta ve garanti süresi bitmeden yapılan onarımlar ücretsiz olmaktadır.

Yükseklik                            90 cm – 97 cm

Koltuk Genişliği                45 cm

Koltuk derinliği                 86 cm

Toplam uzunluk                              110 cm

Sele yüksekliği                 44.5 cm

Arka tekerlek                   24″

 
 

 

 
 
 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.