Şimdi İletişime Geçin!

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

0 1

3 adet ürün bulunmuştur.

AKÜLÜ SANDALYE TEKNİK SERVİS, TAMİR BAKIM

Tekerlekli sandalye dükkanı olarak İstanbul’da bulunan 3 şubemizle (Kadıköy, Beylikdüzü, Bahçelievler) akülü sandalye tamiriyle hizmetinizdeyiz.

Wollex, Poylin, Meyra, Permobil, Ottobock gibi birçok akülü sandalyenin tamiri ve bakımı uzman kadromuz tarafından yapılmaktadır.

TAMİRAT SÜRECİ MÜŞTERİ İLE ANLAŞMA

İletişim numaralarımızdan bize ulaşan müşterilerimizden arızaya ilişkin ayrıntılı bilgi istenir. Verilen bilgiler doğrultusunda teknik ekibimizden uygun bulması halinde, söz konusu akülü sandalye kargo yada bizzat müşteri tarafından servisimize getirilmesi istenir. Servise alınan sandalyenin tamirine iş yoğunluğuna bağlı olarak aynı gün yada maksimum 2 gün içinde başlanır.

Arızanın tamir edilip ürünün müşteriye teslim edilmesi tamamen arızanın boyutuna bağlı bir durumdur. Örneğin, Avrupa menşeli bir akülü sandalyede motor arızası yada joistick arızası vardır. Bu arıza tamirle mümkün değilse ve yedek parça (motor yada kumanda) servisimizde yoksa gerek duyulan parça yurt dışından sipariş verilir. Yurt dışı siparişlerin servisimize gelmesi 2-3 hafta sürmektedir.

Tabi bu en olumsuz örnek. Çoğu zamanda tamir süremiz aynı gün olmaktadır.

AKÜLÜ SANDALYE YEDEK PARÇA HİZMETLERİMİZ

Akülü sandalye tekeri, motoru, joystick, kolçak ve ayaklıklar gibi istenilen her türlü yedek parça temin edilmektedir.  

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.