Uzay Terapi Yürüme Cihazı

Categories Engelli Çocuk ÜrünleriPosted on

Kullanıcısının boyuna göre ayarlanabilir özelliğe sahip olan Uzay Terapi Denge Egzersiz sistemi güvenli sistemi nedeniyle kolay kullanım sunuyor. Alt ve üstte yer alan tutunma barı engellinin daha konforlu olmasını ve kontrol edilebilmesini sağlamaktadır. Sistem üzerinde dört tane her yöne dönebilir teker bulunuyor bu tekerleklerden iki tanesinde fren sistemi ve de sabitlenme özelliği var. Ürünün şasesinin hafif olması taşıma ve sürüklemede kolaylık sağlıyor. Kişiye özel skolyoz desteği olan üründe destekli ve emekleme slingi bulunuyor.

Uzay terapi yürüme egzersiz cihazı

Ürünün çift yönlü kullanımı da mevcut örneğin ayakta durma sehpası olarak da kullanılabiliyor. Tam bir egzersiz ve aktivite sistemi denilebilir. Uzay Terapi Denge Egzersiz sistemi sayesinde başlangıç düzeyinde yürüme egzersizleri de yapılabiliyor. Ayaklarının üzerinde tam duramayan bir hastanın kendi başına güç kullanmadan ayağa kaldırılması ve denge kontrolünün sağlanabilmesi için geliştirilmiş bu cihaz sayesinde aktivitesini de artırmış oluyorsunuz.  Ürün Rame Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon tarafından piyasaya sunuluyor ve yaratmış olduğu dezavantajlarda bu sayede yarıya indirilmiş. Ürünü hem alandan tasarruf edebilmek hem de evinizde egzersiz yapabilmek için tercih edebilirsiniz.  Ürünün kullanım alanı ise şu şekilde

Evde Uzay Terapisi

Cihazın en büyük özelliği piyasadaki kafes sistemli uzay terapi egzersiz ve yürüme cihazlarında olduğu gibi kafes sistemiyle donatılmamış olmamasıdır. Buda cihazı ev içerisinde rahatlıkla kullanmaya imkan tanır.

  • Parapleji / Tetrapleji
  • Multiple skleroz
  • Hemipleji
  • Musküler hastalıklar
  • Geriatrik iyileştirme

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BİZİ ARAYIN