Müşteri Hizmetleri
0 534 518 91 96

Filtrele

Markalar

Fiyat Aralığı

2148 15361

5 adet ürün bulunmuştur.

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı

Tekerlekli Sandalye Dükkanı olarak Müge Anlı’ ya yapacağınız akülü tekerlekli sandalyeleri kendi araçlarımıza Müge Anlı ATV stüdyolarına götürüp, teslim tutanağını sizlere iletiyoruz. Yapmanız gereken tek şey, bu kategoride yer alan akülü tekerlekli sandalye modellerinden birini seçip satın almak. Satın aldığınız ürünün açıklama kısmına “Müge Anlı Bağış” yazmanız yeterli. Bizler Müge anlı bağış notuyla gelen tüm siparişleri ATV stüdyolarına götürüp, sonrasında teslim tutanağını Whatsapp aracılığıyla size iletiyoruz. Müge anlı tekerlekli sandalye bağışı yapmanın en güvenli yolu Tekerlekli Sandalye Dükkanından geçer.

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Fiyatları

Manuel tekerlekli sandalye modelleri 2.500 TL, akülü tekerlekli sandalye modellerimiz ise 15.000 TL’den başlayan fiyatlara sahiptir. Bu kategoride yer alan akülü tekerlekli sandalye modellerimiz bağış yapılmak için alındığından bizde fiyatları mümkün olan en dip noktaya çekmiş durumdayız.

Müge Anlı Tekerlekli Sandalye Bağışı Nasıl Yapılır?

Müge Anlı programına tekerlekli sandalye bağışı yapmanın birden fazla yöntemi bulunmakta. Bunlardan biri herhangi bir medikal firmadan akülü tekerlekli sandalye satın alarak ATV stüdyolarına teslim edebilir veya daha pratik yol bizim gibi bir medikal firmadan onlayn alışveriş yaparak bağışta bulunabilirsiniz.

Alışveriş işleminizi onlayn yapabileceğiniz gibi müşteri temsilcilerimi arayarak havale / eft seçeneklerimiz hakkında da görüşebilirsiniz.

 
 
 
 
 

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.