Şimdi İletişime Geçin!
  • Yeni
  • Fırsat

Dynawalk Mini Engelli Çocuk Yürüme Cihazı

  • Rame
  • dynm1
  • VAR

Günlük yaşam içerisinde evde de kullanılabilecek ürün engelli çocuklar ve yetişkinler için özel olarak üretilmiştir.

Teklif Al
0,19
0544 419 10 44

Denge bozukluğu olan yetişkinlerde ve çocuklarda motor fonksiyonlarının tam olarak sağlanabilmesi için geliştirilmiş olan bu cihaz özellikle Serabral Palsi’li ve Spina Bfida rahatsızlığı olan çocuklarda etkin bir şekilde kullanılabiliyor.  Ürünün geniş bir kullanım alanı mevcut çocuk ve yetişkinler bu sayede rahatlıkla sosyal alanlar içerisine girebiliyor ve kendileri için ayrılmış olan alanlarda refakatçi desteğine ihtiyaç duymadan kalabiliyor.  Günlük yaşam içerisinde evde de kullanılabilecek ürün engelli çocuklar ve yetişkinler için özel olarak üretilmiştir.

Ürünün basit bir yapısı olmasına karşın güçlü bir yürüteç olarak tanımlanabilir. Ayarlanabilir ve kişiye özel olarak tasarlanabilir olması ürüne ulaşımı da daha kolay bir hale getirmiş istenilen bir ebatta rahatlıkla ayarlanabiliyor. Ayar bölümü ise 2 şekilde yapılıyor. Bu da yetişkin ve çocuk şeklinde belirtilmiş.

 

Ürünün teknik bilgilerine baktığımız da iki farklı boy mevcut bu boylarda 135 kg’ a kadar taşıyabilme olanağı mevcut. Ürünün ağırlığı ise 8,92 kg ve 12,5 kg bu da çok daha kolay bir taşıma sağlayabiliyor. Uzunluğu 75,5 cm’den 82 cm kadar değişebiliyor.  Genişlikte ise iki farklı tip mevcut 1. Boyda 61-71 cm 2. Boyda ise 67,5-75 cm şeklinde tasarlanmış. Omuz yüksekliği 78-105 cm ile 100-123 cm arasında. Dayanıklı ve uzun yıllar boyunca kullanım kolaylığı sağlayabilecek bir ürün ve dengesini tam kontrol edemeyen ya da yeni yürümeye başlayan çocuk ya da yetişkinlerde etkili.

Engelli yürüteci boyut kullanım alanı

 
 

 

 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.