Şimdi İletişime Geçin!
  • Yeni
  • Fırsat

Ev Tipi Hasta Karyolası

  • Rame
  • kry2
  • VAR

Hastane görünümü olmaksızın evin diğer eşyalarına mükemmel uyum sağlayacak bu modelde, kişilerin rahat etmesi için her detay düşünülmüştür.

Teklif Al
0,19
0544 419 10 44

Ev Tipi Hasta Yatağı Ahşap Kaplama 2 Motorlu

 

Hasta karyolaları, özellikle yatalak hastalar için son derece işlevsel olarak tasarlanmak zorundadır. Kişinin hareket kabiliyeti kısıtlı olduğu için ahşap kaplama 2 motorlu ev tipi hasta karyolası, hareket edebilir özelliktedir. Kişilerin yemeklerini son derece rahat yiyebilmesi veya kitap okuma, televizyon seyretme gibi aktiviteler için yatakların yükselip alçalabilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede ahşap kaplama 2 motorlu ev tipi hasta karyolası hem bir ev eşyasından farksız olmakta hem de hastaların ihtiyacına uygun kullanılmaktadır.

Ahşap Kaplama 2 Motorlu Ev Tipi Hasta Karyolası Özellikleri

 

Hastane görünümü olmaksızın evin diğer eşyalarına mükemmel uyum sağlayacak bu modelde, kişilerin rahat etmesi için her detay düşünülmüştür. Ahşap kaplama 2 motorlu ev tipi hasta karyolası özellikleri arasında sıvı geçirmez özellik muhteşem bir kullanım kolaylığı vermektedir. Ayrıca lazer ışınlı ve havalı olması yatağın hasta yaraları oluşmasını engellemesini sağlamaktadır. Kendini kontrol edemeyen ya da bilinci yerinde olmayan hastalar için de yatağın iki tarafında korkuluk bulunmaktadır. Böylece hastalar yatarken düşme tehlikesi geçirmemektedir. Uzaktan kumanda ile yönlendirilebilir olması, hasta yakınlarının da kolaylığı açısından önemlidir. Baş ve ayakucu yüksekliği uzaktan kumanda ile kolayca ayarlanmaktadır. Yerli bir üretim olması da ayrıca ürünün belirtilmesi gereken diğer özellikleri arasındadır. Yatak garanti kapsamında satılmaktadır. Teslim alındıktan sonra herhangi bir arıza ile karşılaşılırsa kolay iade seçeneği de bulunmaktadır.

Yatak Ebatı 2 X 1 m

Yerden Yüksekliği 50 cm 

 
 
 

 

 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.