Şimdi İletişime Geçin!

Poylin P805 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye

  • Poylin
  • P805
  • VAR

Poylin P805 refakatçilerin kolay kullanmaları açısından dizayn edilmiş bir tekerlekli sandalye modelidir. Ürünün en büyük özelliklerinin başında hafif olması gelir.

0,01
0544 419 10 44

Poylin P805 refakatçilerin kolay kullanmaları açısından dizayn edilmiş bir tekerlekli sandalye modelidir. Ürünün en büyük özelliklerinin başında hafif olması gelir. Dolayısıyla bu hafiflik aynı zamanda sandalyenin de pratik olmasına neden olmuştur. Bu sandalyenin kullanım alanı genelde yaşlı vatandaşlar ve kol gücünü kaybetmiş olan hastalar içindir. Kullanıcı sandalye kontrolünü sağlayamadığı için bu durumda tüm iş refakatçiler tarafından karşılanması gerekir. Bunun içinde sandalye ne kadar hafif ve pratik olursa kolay kullanımı da o kadar iyi olacaktır.

REFAKATÇİ KULLANIMLI TEKERLEKLİ SANDALYE

 

Sandalyeyi kullanırken aynı zamanda farklı taşıma araçlarını da sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz için seyahat kısıtlamasına neden olmaz. 5 saniye içerisinde katlanma özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde aracın bagajına çok hızlı bir şekilde yerleştirebilirsiniz.  Kol gücünü kaybetmiş olan hastalar sürekli olarak ev ortamında ya da yatakta olmaktan rahatsız olurlar dolayısıyla bu aynı zamanda psikolojik sorunların da ana nedenidir. Bu ürün sayesinde eve bağımlı olmaktan da kurtulmuş olunacaktır. Ürünün refakatçi fren sisteminin yanı sıra acil emniyet sistemi de mevcuttur aynı zamanda kol gücü olmayan hastalarda emniyet kemeri sayesinde güvenlik tam olarak sağlanmaya çalışılmıştır.  Oturma ve sırt bölgesinde döşenmiş olan kumaş özenli bir şekilde seçilmiştir bu nedenle de rahatsızlık vermez. Kumaş terletmeme özelliğine sahiptir bu nedenle de üzerinde asla bakteri tutmazlar.  Arka tekerlekler silikondur ve şişme teker hassasiyetine sahiptir.

Poylin P805 Refakatçi Kullanımlı Tekerlekli Sandalye Ölçüleri

 

    Şaseden katlanabilir

    Gövdesi alüminyum

    Sırt bölgesi kırma sistemli

    Antibakteriyel özelliğe sahip olan kumaş

    Arka tekerler silikonlu dolgu

    PVC dolgu arka tekerlekler

    Refakatçi için özel fren sistemi

    Acil fren sistemi

    Emniyet kemeri

 

 
 
 

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.