Şimdi İletişime Geçin!

Refakatçi Taşıma Özellikli Engelli Çocuk Puseti Buggy Board

  • Rame
  • Buggy Board
  • VAR

Almanya’nın güçlü puset üreticisi firmalarından olan HOGGI GmbH bu son üretmiş olduğu ürünle birlikte doğrudan refakatçileri düşünmüş. Engelli pusetlerinde kullanım genelde yorucu oluyor dolayısıyla uzun bir gezinti sonrasında da kendinizi yorgun ve sıkılmış hissediyorsunuz.

0,01
0544 419 10 44

Almanya’nın güçlü puset üreticisi firmalarından olan HOGGI GmbH bu son üretmiş olduğu ürünle birlikte doğrudan refakatçileri düşünmüş. Engelli pusetlerinde kullanım genelde yorucu oluyor dolayısıyla uzun bir gezinti sonrasında da kendinizi yorgun ve sıkılmış hissediyorsunuz. Bahsettiğimiz ürün olan Buggy Board size puset taşımanın da keyfini yaşatacak.  Ürünün Türkiye distribütörü yine Rame Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon Ürünleri olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle iki çocuğu olup sağlam çocuğunda pusetin yanında size yük olmaması önemli bir konu çocuğunuz bu ürün sayesinde hem gözünüzün önünde olacak hem de onu güvenli bir şekilde taşıma olanağına sahip olacaksınız.

 

Ürün hakkındaki teknik bilgilere baktığımız zaman şu şekilde bir ayrıntı gözümüze çarpıyor. Üründen iki ile beş yaş arasındaki çocuklar faydalanabiliyor. Ancak 20 kiloya kadar da taşıyabilme gücüne sahip. Ürün üzerine çıkıldığında kaydırmıyor ve destekleyici kolları sayesinde denge ve güvenli bir tutunma sağlıyor. Ürünün sökülüp takılması da oldukça kolay bir düğmeye basarak ürünü pusete takıp çıkarabiliyorsunuz. Gece kullanım kolaylığı sağlaması ve araçların görebilmesi için yan bölgelerde parlayan reflektörler mevcut. Kolayca katlanabilmesi sayesinde de sizi asla uğraştırmıyor.

 

Kısacası yalnız çocuğunuzla değil çocuklarınızla birlikte güvenli bir gezinti ve seyahat edebilme imkanı sağlayabiliyorsunuz.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hızlı Kargo
Hızlı Kargo 2 İş gününde teslim
CANLI DESTEK
CANLI DESTEK 09:00 - 18:30 arası
KOLAY İADE
KOLAY İADE 15 gün içinde
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 128Bit SSL ile

© 2019 Tekerlekli Sandalye Dükkanı Tüm hakları saklıdır.

RapidSSL, Visa, Mastercard
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.